Ruajtësit e ekranit dhe misteret, ofertat e ditës për Mac-in tuaj

SONY DSC

Ne filluam një javë të re në Unë jam nga mac dhe, megjithëse ndërmerr shumë më pak se zakonisht për shumë nga lexuesit tanë, ne nuk do të ndalemi së ju ofruari disa nga më të mirat merret me lojëra dhe aplikacione për Mac, së bashku me lajmet më të tërbuara aktuale që prishin Apple.

Sot ju sjellim dy aplikacione: një pajisje dhe një lojë, kështu që ka diçka për të gjithë. Nxitoni nëse dëshironi të përfitoni nga ndonjë prej zbritjeve dhe, nëse jeni vonë, mos u shqetësoni, ne do të kthehemi nesër me më shumë oferta.

Fillimi i ruajtësit të ekranit

Pavarësisht nëse përdorni rregullisht funksionin e ruajtësit të ekranit ose mbrojtësin e ekranit në Mac tuaj, ose jo, jam i sigurt që do të shihni një program të mirë për aplikacionin "Fillimi i ekranit" dhe aq më tepër tani që mund ta merrni falas për një kohë të kufizuar .

Fillimi i ruajtësit të ekranit

me Fillimi i ruajtësit të ekranit do të keni një ikonë në shiritin e menusë që do t'ju lejojë lëshoni me shpejtësi mbrojtësin e ekranit të Mac-ut tuaj përmes një shkurtoreje të tastierës. Dhe nëse e konfiguroni që të fillojë kur filloni kompjuterin tuaj, gjithmonë do ta keni gati për përdorim. Në këtë mënyrë ju do të jeni në gjendje të bllokoni shpejt ekranin (edhe kur nuk keni aktivizuar funksionin e mbrojtësit të ekranit në Mac-un tuaj) duke parandaluar që sekretet e statusit me të cilat keni të bëni të vëzhgohen nga sytë kureshtarë.

ScreenSaver Start ka një çmim të rregullt prej 1,09 euro megjithatë tani, dhe nëse nguteni, mund ta merrni falas.

Fillimi i ruajtësit të ekranit (Lidhja e AppStore)
Fillimi i ruajtësit të ekranit2,99 €

Misteri i Portalit të Kristalit

Dhe për të filluar javën në këmbën e djathtë, asgjë më mirë sesa ta bësh me një lojë. Në këtë rast është "Misteri i Portalit të Kristalit", a lojë misterioze dhe intrigash në ekran të plotë në të cilin do të shoqëroni Nicole, e cila heton zhdukjen misterioze të babait të saj vetëm pasi ka bërë një zbulim që mund të "ndryshojë rrjedhën e njerëzimit".

Misteri i Portalit të Kristalit

"The Mystery of the Crystal Portal" ka një çmim të rregullt prej 5,49 euro, megjithatë tani mund ta merrni për vetëm 1,09 €

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.