Sesionet për shtyp të Apple mund të jenë çelësi për MacBook Pro 16

MacBook Pro

Ne mbartim shumë lajme rresht për këtë MacBook Pro të mundshëm 16-inç javët e fundit, kështu që jemi të sigurt se së shpejti do të kemi lajme për këtë ekip të ri në tryezë. Gjithashtu tani, sipas mediumit të njohur të specializuar të Apple, 9T05Mac, kompania Cupertino po mban seanca private për mediat dhe shtypin në të cilat ato mund të jenë duke parë dhe testuar pajisjet e reja të Apple.

Nuk ka rrjedhje në formën e një fotografie përtej pamjeve në ikonat e sistemit macOS Catalina, etj, por është më se e mundur që këto media mysafire në New York City, ku ai herë pas here mban takime private me anëtarët e mediave që po shikojnë the MacBook Pro të reja 16 inçMe Duket se që dje kompania do të ofronte këtë lloj sesionesh private dhe për këtë arsye pritet që ata së shpejti të lansojnë pajisjet në internet.

Nga ana tjetër, ne gjithashtu mund të mendojmë se këto seanca i referohen Mac Pro të ri që Apple duhet të lansojë së shpejti, kështu që ne nuk do të konfirmojmë ardhjen e këtij MacBook Pro të supozuar 16-inç as. Mund të jenë të dyja, edhe pse është e çuditshme që kjo ndodh me Apple gjithçka është e mundur. Për tani le të shohim se çfarë do të ndodhë këtë javë dhe shikoni nëse më në fund seancat që Apple po zhvillon me mediat e ftuara personalisht janë treguesi i vërtetë i një lansimi të ri.

Thisshtë për këtë lloj takimesh ose sesionesh demonstruese që shumë media, "influencues" dhe përdorues të YouTube zakonisht kanë imazhet e produkteve të reja sapo të dalin në treg. Kjo është diçka që ndodh me të gjitha kompanitë dhe Apple nuk është përjashtim siç i bën ato nënshkruani një marrëveshje konfidencialiteti (i njohur edhe si embargo) në mënyrë që ata të mos tregojnë asgjë deri në të njëjtën ditë të nisjes zyrtare.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.