Sezoni i shërbëtorëve 2 episod 1 tani në dispozicion

shërbyes

Tani është koha të kthehemi dhe pasi të jem një nga serialet më të suksesshëm në shërbimin Apple TV +, seritë Shërbëtori tani ka në dispozicion episodin 1 të sezonit të dytë. Në këtë kuptim duhet të themi se ky është një nga seritë më të mirë të prodhuar nga Apple dhe shumë përdorues prisnin me padurim sezonin e dytë.

Shërbëtori, është një thriller pezullimi prodhuar nga M. Night Shyamalan, dhe ka qenë me të vërtetë shumë i suksesshëm në mesin e përdoruesve të platformës streaming të Apple. Ky është vetëm episodi i parë i një sezoni të dytë që pritet të jetë spektakolar, të paktën është ajo që ndjekësit e saj presin.

Konfirmimi i këtij sezoni të dytë arriti tetorin e kaluar dhe sot ai konfirmohet me mbërritjen e këtij episodi të parë. Më e mira nga të gjitha është që në këtë rast ne tashmë kemi njoftimi zyrtar i sezonit të tretë, po, sapo lëshuam të dytën por duket aq i suksesshëm saqë një i tretë është njoftuar tashmë disa jave me pare.

Drejtuesit kryesorë janë Lauren Ambrose, Nell Tiger Free, Rupert Grint dhe Toby Kebbell. Për ata që duan të shohin pjesën e parë të serisë, ajo është akoma në dispozicion në Apple TV + dhe për këtë kërkohet një pajtim. Disa përdorues e shijojnë akoma vitin falas të shërbimit, por përfundon së shpejti. Kompania vazhdon të ofrojë shërbimin falas për blerësit e produkteve të reja këtë vit, kështu që duket se ata po krijojnë një "jastëk të mirë" të klientëve të ardhshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.