Sezoni i dytë i Ciclos (Provon) në Apple TV + vonohet: 21 maj

Ciklet

Seriali i parë britanik që bëri një vezë në Apple TV + kohët e fundit konfirmoi transmetimin e sezonit të tij të dytë. Sigurisht, u njoftua se do të ishte për 14 maj 2021. Sidoqoftë, duket se planet duhet të portretizohen. Jo shumë gjatë, vetëm një javë. Pra, premiera e këtij seriali do të jetë në gjysma e dytë e majit.

Duket se fillimi i sezonit të dytë të komedisë britanike Apple TV + Provimi, i quajtur Ciclos në Spanjisht, është vonuar për një javë. Fillimisht ishte planifikuar të dilte për premierë në 14 maj, por një video e postuar konfirmon datën e re e cila do të jetë një javë më vonë. 21 maj.

Edhe pse ju informuam për fillimin e sezoni i dytë këtuTani duket se kjo premierë duhet të shtyhet për një javë tjetër. Do të jetë, pra, në datën 21 kur do të vazhdojmë të shijojmë historinë e këtij çifti të dashur që përpiqen me të gjitha mënyrat të kenë fëmijë. Në fakt në këtë sezon të dytë protagonistët Nikki dhe Jason, të luajtur nga Esther Smith dhe Rafe Spall, ata provojnë birësimin pasi e kuptojnë që të pasurit e një fëmije është më e vështirë nga sa mund ta imagjinonin.

https://youtu.be/znLtIuNO4d0

Gjithçka që duan Nikki (Esther Smith) dhe Jason (Rafe Spall) është një fëmijë, por është e vetmja gjë që ata nuk mund ta kenë. Si do t’i mbushni 50 vitet e ardhshme nëse nuk mund të krijoni familje? Ata tashmë kanë kaluar nëpër The Sopranos gjatë një fundjave. Pasi përjashtuan çdo mundësi tjetër, Nikki dhe Jason vendosin të adoptojnë dhe të përballen me një botë sfidash të reja mëdyshëse. Me miqtë e tyre jofunksionalë, familjen e çuditshme dhe jetën kaotike, bënë panelin e birësimit do të bien dakord që ata janë të gatshëm të jenë prindër?

Prodhuar nga studiot e BBC në Angli, ne do të bllokohemi nga mendimet dhe vendimet e çiftit në këtë vendim të vështirë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.