Sezoni i dytë i The Morning Show në Shtator

Shfaqja e mëngjesit

Mund të thuash që Shfaqja e Mëngjesit është një nga serialet më të mira që ka aktualisht Apple TV +. Një nga më të vlerësuarit nga kritikët dhe publiku. Fituesi i çmimeve dhe shikimi i suksesshëm, sezoni i dytë tashmë ka një datë të lëshimit. Pavarësisht pengesave që kanë ndodhur për shkak të pandemisë, mbi të gjitha, ne tashmë kemi një datë të lëshimit. 17 Shtatori i ardhshëm do të fillojë në Apple TV + the sezoni i dyte të aventurave të programit më të diskutueshëm të lajmeve.

Drama editoriale fituese e çmimeve "The Morning Show" përgatitet për kthimin e saj në Apple TV + me një video promovuese të re dy minutëshe. 17 Shtatori, seriali fitues i çmimit Emmy do të kthehet në ekranin e vogël për sezonin e tij të dytë. Videoja promovuese që u ngarkua në Twitter dhe YouTube u jep adhuruesve të serialit një ide se çfarë do të vijë më vonë këtë vit.

Në disa raste xhirimet e serialit janë pezulluar për shkak të COVID dhe infeksioneve të saj në anëtarët e setit të xhirimeve. Në dhjetor ajo rifilloi përsëri dhe duket se është gati të lirohet. Ne do të vazhdojmë të shohim aventurat e protagonistëve të programit më të dashur, por në të njëjtën kohë më të kritikuar në botën e televizionit artistik. Një serial shumë i dashur siç thamë nga ana e kritikëve dhe publikut.

Këtë sezon të dytë, ekipi i The Morning Show rimëkëmbet nga shkatërrimi i shkaktuar nga veprimet e Alex (Jennifer Aniston) dhe Bradley (Witherspoon). Seriali do të ndikojë në ndryshimet e vazhdueshme që ndodhin në botë, ku identiteti është gjithçka dhe hendeku midis mënyrës se si e paraqesim veten dhe asaj se si jemi në të vërtetë luan një rol vendimtar.

Vendoseni atë datë në axhendën tuaj. Shtator, 17, premiera botërore e sezonit të dytë të The Morining Show jeni i sigurt që po kërkoni një Emmy të dytë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.