Një imazh i një iPhone të mundshëm 13 shfaqet me më pak nivel

Niveli i iPhone 13

Kjo "vetull" e veçantë e iPhone ka qenë subjekt i lajmeve për një kohë të gjatë dhe tani është shfaqur një imazh në të cilin mund të shihni një iPhone me një nivel shumë më të vogël se modeli i iPhone 12 aktuale. Në këtë rast ju mund të shihni ndryshimin sepse vizualisht është e qartë dhe sepse përqindja e baterisë shfaqet gjithashtu në anën e djathtë të terminalit, ky është një tregues i qartë se më shumë informacion përshtaten dhe kjo falë madhësisë më të vogël të nivelit.

Niveli më i vogël, i barabartë ose pa nivel

Niveli i iPhone 13

Ky ka qenë debat në raste të shumta dhe është se ne të gjithë duam iPhone perfekt në pjesën e përparme, por nuk duam të humbasim veçoritë e tij siç është Face ID. Në këtë kuptim, duhet të jetë e qartë se funksioni i nivelit është qartë të shtojë përbërës si kamera, sensorët e Face ID dhe sensori i afërsisë, kështu që eliminimi i plotë i kësaj niveli nuk do të jetë një detyrë e lehtë, të paktën tani për tani.

Ajo që kemi në këtë imazh është një iPhone i mundshëm 13 me një nivel më të vogël, diçka që mund të jetë plotësisht e zbatueshme për këtë iPhone të ri dhe që supozohet se do të përfundojë duke mbërritur një ditë ose një tjetër. Ajo që është e sigurt është se orë para fillimit të ngjarjes së Apple, filtrat po bien në një bisht dhe thashethemet për atë që do të shohim këtë pasdite rriten në të gjitha kuptimet. Do të shohim nëse më në fund kemi një iPhone 13 me më pak nivel ose kjo është vetëm një punë e mirë në Photoshop.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.