Shijoni Netflix në maksimum me iStream Player nga Mac-i juaj

Platformat e transmetimit të videos janë bërë në një nga familjet. Sot, pak njerëz / familje nuk kanë një llogari, të përbashkët ose unike, me qasje në Netflix ku mund të gjejmë praktikisht gjithçka që na shkon në mendje, veçanërisht nëse flasim për seri, pasi që katalogu është akoma problemi kryesor me këtë lloj të shërbimit.

Kur bëhet fjalë për të shijuar llogarinë tonë Netflix, gjigandi i transmetimit na ofron aplikacione për të gjitha platformat e tregut, ashtu si Spotify, i cili u ka lejuar atyre të jini mbretërit e transmetimit audio dhe video nëpër botë. Sidoqoftë, nëse duam të përfitojmë sa më shumë nga llogaria jonë Netflix në Mac-in tonë, më e mira që mund të bëjmë është të përdorim një aplikacion të palës së tretë.

Në Mac App Store, ne mund të gjejmë aplikacione të ndryshme që na lejojnë të lundrojmë përmes shërbimit dhe shijoni përmbajtjen e disponueshme në një mënyrë shumë më komode nëse e kemi bërë direkt nga shfletuesi.

Ndërsa është e vërtetë që disa janë falas, sot ne po flasim për një nga të paktët që paguhet. Po flas per Player iStream, një aplikacion që na ofron një numër të madh funksionesh dhe që gjithashtu na lejon të shijojmë përmbajtje me rezolucion 4k.

Këtu janë tiparet kryesore të iStream Player:

 • Qasje e shpejtë në Netflix përmes Dock në Mac tuaj
 • Shijoni me lehtësi filmat dhe shfaqjet televizive më të fundit të disponueshme në Netflix
 • Nuk kërkon Silverlight ose shtojca të tjera.
 • I pajtueshëm me formatet me rezolucion të plotë HD 1080p dhe ultra HD 4K
 • Hyni në llogarinë tuaj Netflix automatikisht.
 • Mos harroni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj.
 • Dritarja e videos me mundësi të ndryshueshme me mbështetje në ekran të plotë
 • Ndaloni dhe rifilloni videon automatikisht kur dritarja minimizohet / restaurohet
 • Lista për luajtje, Hotkeys, Hapni aplikacionin në hyrje.

iStream Player ka çmim në Mac App Store me 10,99 euro.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.