Shiriti i parashikimit është gjithashtu i disponueshëm për Apple TV

Ky është një nga ato aplikacione që të gjithë ata që duan të shohin dhe dinë parashikimin e motit nuk mund të humbasin. Ne po përballemi me një aplikacion të shkëlqyeshëm që na shërben për të parë motin, erën, lagështinë, nëse bie shi apo jo, dhe shumë më tepër informacione në lidhje me meteorologjinë.

Disa përdorues na kanë pyetur nëse ky aplikacion ishte i disponueshëm për Apple TV dhe ne mendojmë se është mirë që ata e dinë se është, kështu që ata që përveç që e kanë në Mac, iPhone dhe iPad, duan të shijojeni në Apple TV Bëni të ditur se është gjithashtu e mundur.

Installedshtë instaluar në Apple TV si një aplikacion i zakonshëm dhe prezantimi i motit që na ofron është vërtet i mrekullueshëm:

Shiriti i parashikimit, automatikisht zbulon vendndodhjen në të cilën do të tregojmë njësitë e matjes që do të shfaqen në informacion, por ne mund të shtojmë qytete manualisht pa ndonjë problem dhe në versionin e tij falas ka deri në 10 vendndodhje. Në çdo rast ne po përballemi me një aplikacion vërtet shumë të kujdesshëm, me një grusht të mirë informacioni për motin dhe në Apple TV me një ndërfaqe të kujdesshme për të ofrojnë cilësinë vizuale më të mirë të mundshme në prezantimin e motit.

Unë e kam përdorur atë për një kohë të gjatë në Mac dhe me të vërtetë është një nga gjërat thelbësore në kompjuterët e mi. Ky aplikacion është një nga veteranët në dyqanet e Apple por zhvilluesit e saj kanë qenë në gjendje të shtojnë funksionet dhe informacionin e nevojshëm për ta bërë atë vërtet të dobishëm në ditët tona. Parashikimet që bën janë mjaft korrekte, por padyshim si çdo aplikacion tjetër i motit është gjithashtu i gabuar në disa raste.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.