Shkallëzoni dhe hiqni objektet nga fotot tuaja me Super Eraser Pro

Aplikacioni Super Eraser Pro Shtë në ofertë tani dhe për një kohë të kufizuar, kështu që ne mund ta shkarkojmë atë plotësisht falas nëse jemi mjaft shpejt. Ky është një nga ato aplikacione për të cilat kemi biseduar më parë tek Unë jam në Mac dhe na duket se është një nga ato thelbësore për të kryer detyra të caktuara me fotot tona lehtë dhe shpejt.

Ky aplikacion që na lejon të heqim objektet nga fotot tona si mjeti kryesor, gjithashtu na lejon të shkallëzojmë imazhet në atë masë që duam. Në këtë rast është versioni Pro i aplikacionit, dhe është se ky zhvillues ka disa versione me të njëjtin emër, por versioni Pro heq reklamat.

Aplikacioni është i thjeshtë për t’u përdorur dhe çdokush mund të fshijë një objekt, person ose të ngjashëm nga një foto që kemi në Mac, po, duhet të ndjekim hapat që ata tregojnë përpara se të nisin për të retushuar imazhet. Përveç kësaj, ndërfaqja është mjaft e mirë dhe nuk përplaset aspak me Apple OS, po, është një aplikacion për redaktimin e fotografive me kufij, mos prisni Photoshop sepse padyshim që nuk është, por ajo e kryen me të vërtetë mirë detyrën e saj.

Aplikacioni përdor modelin e imazhit për të përfshirë në siluetën që duam të eleminojmë, një sfond mjaft të ngjashëm të klonuar nga pjesë të ndryshme të imazhit, kështu që nëse është në katror ose tregon linja, rezultati do të jetë më shumë se i papërmirësueshëm. Ne nuk e dimë sa do të zgjasë oferta, prandaj mos prisni shumë nëse planifikoni ta merrni këtë aplikacion. Në çdo rast ne ne nuk e dimë sa kohë do të jetë në dispozicion falas.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.