Shkarkoni sfonde falas të MacBook Pro 2018 të ri

Nëse ka diçka që karakterizon lansimet e OS të ri ose pajisjet e reja Apple, ato janë sfondet ose Wallpapers. Në këtë rast kemi MacBook Pro të reja 13 dhe 15 inç kështu që ne kemi sfonde të reja dhe ato nuk janë të pakta, në këtë rast janë 6 modele të reja.

Këto janë sfonde vërtet të këndshme të llojeve të ndryshme për ekipe të reja. Gjithashtu, si gjithmonë tek unë jam nga Mac, ajo që ne përpiqemi është që këto fonde të kenë rezolucionin më të lartë të mundshëm në mënyrë që të gjithë përdoruesit e modeleve të ndryshëm Mac mund t'i shijojë ato pavarësisht se kanë iMac 5k.

Të gjitha sfondet për Mac tuaj në cilësi 5k

Më e mira nga të gjitha, ato janë prejardhje vërtet të bukura dhe shumë përdorues tashmë i shijojnë ato në Mac-et e tyre. Padyshim që nuk është e nevojshme të keni një Mac për të qenë në gjendje të përdorni këto fonde ekran, në mënyrë që çdo përdorues që dëshiron t'i shijojë ato në ekranin e tyre. Bëhet fjalë për fonde të reja që pjesa tjetër e Mac-ve nuk i kanë në dispozicion dhe që Apple me siguri do të përfundojë duke shtuar në lëshimin e macOS Mojave në Shtatorin e ardhshëm, në skenën e OS të Apple.

Kështu që ne ju lëmë me 6 sfondet e reja me rezolucion 5k që ne ndan Mark Kliewer në Mediafire. Për të shkarkuar këto sfonde të reja mund ta përdorni këtë lidhje ose kjo për hyni në to direkt nga Dropbox.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)