Shkarkoni sfondin me imazhin e fjalës kryesore të Apple

kryesor-mollë

Në këtë pikë, kanë mbetur edhe 5 ditë për prezantimin zyrtar të iPhone 7 dhe iPhone 7 PlusPrandaj, ne duam të ndajmë me të gjithë ju sfondin që Apple na ka dhënë me ftesën për këtë ngjarje të konfirmuar për 7 shtator. Duhet të themi se kjo letër-muri është në dispozicion për iPhone, iPad dhe gjithashtu për Mac. Apple nuk do të nxjerrë detaje zyrtare të iPhone të saj të ri 7 deri në ditën e lansimit të saj, por rrjedhjet dhe thashethemet që po shohim këto ditë në internet vendosen ne pak në një situatë se si janë gjërat. Ka më pak për prezantimin, kështu që ndërsa ne do të ndajmë me ju imazhin e ftesës së ngjarjes për ta përdorur si sfond në pajisjet tona.

Në këtë dosje ne lëmë të gjitha madhësitë e disponueshme të këtij sfondi që ofron këtë efekt "bokeh" aq të vlerësuar nga të gjithë dashamirët e fotografisë dhe se mund të dëshironi të thoni diçka në lidhje me kamerën e iPhone të ri. Disa përdorues dhe media të specializuara kanë detajuar imazhin për të gjetur të dhëna të mundshme në lidhje me atë që djemtë e Cupertino do të na paraqesin në këtë ngjarje, por ne nuk besojmë se kështu ishte më parë sesa nëse ata do të na jepnin një numër të madh të dhënash përmes ftesa për Megjithëse mund të jetë tregues i disa risive.

mak-

Dosja me të gjitha Imazhe në madhësi ideale për iPhone, iPad dhe Mac Ju do t'i gjeni në të njëjtën lidhje. Shpresojmë t'ju pëlqejnë dhe Apple do të na befasojë me këtë fjalim kryesor.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

5 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Osvaldo dijo

  Ju pyet për një çelës kriptimi

 2.   Ger Zarate dijo

  Çfarë është çelësi i kriptimit?

 3.   Juan Jose Burciaga dijo

  kërkoni çelësin e kriptimit

 4.   Jordi Gimenez dijo

  Zgjidhet lidhja!

  Faleminderit për këshillimin!

  të fala

 5.   Diego dijo

  Vazhdoni të kërkoni çelësin e kriptimit