Shndërroni dokumente nga iWork i ri në versionin e vjetër të iWork'09

FAQET N TO FAQE

Edhe një herë ne përdorim një shërbim në internet që është kënaqësia e shumë përdoruesve. Shtë një faqe në internet ku mund të ndryshojmë formatin e pothuajse gjithçkaje. Bëhet fjalë për Cloudconvert.org

Shtë një shërbim në ueb që ju lejon të konvertoni formatin e një shumëllojshmërie të gjerë skedarësh dhe tani, si një risi, lejon shndërrimin e skedarëve nga Pages në formate të tjera dhe madje edhe nga versioni i ri i une punoj tek ai i mëparshmi.

Të gjithë ata përdorues që nuk janë të kënaqur me azhurnimin e ri të iWork dhe fatkeqësisht kanë hapur skedarë të caktuar me të, ata do ta kenë kuptuar që nëse kthehen në versionin e iWork'09 Këto skedarë, duke u azhurnuar tani në atë version të ri, nuk mund të hapen më. Ne ju sjellim zgjidhjen në formën e një shërbimi në internet, pasi Konvertimi i reve është i aftë të marrë çdo skedar në të cilin keni Dropbox Google Drive dhe zhvendoseni nga versioni i ri i iWork në atë të vjetër.

CloudConvert ka shtuar mbështetjen për dokumentet iWork, duke ju lejuar të ktheni dokumentet e Pages në Word DOC dhe DOCX, për shembull, dhe më e mira nga të gjitha, është e aftë të rikthejë skedarët iWork në iWork '09.

Këtu është lista e plotë e konvertimeve të reja:

FAQET në DOC

FAQET në DOCX

FAQET në PDF

FAQET në TXT

FAQET në FAQET (FAQET 09)

NUMR toT në XLS

NUMR toT në XLSX

NUMRAT në PDF

NUMRAT në NUMRAT (NUMRAT 09)

ÇELEYSI për PPT

ÇELEYSI në PDF

ÇEL toSI KRYESOR (SHENIMI KRYESOR 09)

Më shumë informacion - Dëshironi një azhurnim për Keynote, Pages, and Numbers?

Burimi - Kultofmak


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

4 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   dinepada dijo

  Në fakt, nëse është e mundur t'i rikonvertojmë ato në ndonjë aplikim të iwork të ri, ne do të eksportojmë / iWork '09 dhe kaq

 2.   Karl dijo

  Pedro, brumë artikull si gjithmonë. Por në fakt, një aplikacion në internet nuk është aspak i nevojshëm, pasi që iWork vetë e bën atë vetë dhe me mjaft efikasitet. Pershendetje!

 3.   Pedro Rodas dijo

  Në mënyrë efektive. Fakti është që unë kam dashur të përqendrohem në të për ato momente kur, për shembull, nuk keni një Mac dhe duhet të bëni një ndryshim të formatit. Gjithsesi, faleminderit shumë për shënimin!

 4.   Guille dijo

  Unë kam një skedar në një MBP të vjetër të ruajtur me faqet në versionin e iwork 06, tani dua ta hap në një version më aktual dhe nuk mundem, përpiqem të përdor cloudconvert por skedari .pages e merr atë si një grup ikonash dhe teksti dhe jo si skedar i caktuar. Dua të shoh një mundësi për ta azhurnuar të paktën në versionin 09 për të qenë në gjendje ta redaktoj dhe të punoj me të.
  thank you very much