Shndërroni skedarët e spreadsheet në çdo format tjetër me këtë aplikacion

Në Mac App Store mund të gjejmë një numër të madh të aplikacioneve me të cilat mund të kryejmë praktikisht çdo detyrë. Nëse nuk është ky rast, ne mund të përdorim aplikacione të disponueshme jashtë Mac App Store, aplikacione që janëkapërce disa nga imponimet që Apple u vë zhvilluesve, imponime që shkaktojnë shumë shqetësime në këtë komunitet.

Një nga aplikacionet, për të cilin mund të mos kemi menduar se mund të ekzistojë është Shndërruesi i fletëllogaritjes, një aplikacion që na lejon të konvertojmë çdo skedar në formate të tjera, qoftë imazhe, skedarë të ndarë me presje, format PDF ...

Funksionimi i aplikacionit është shumë i thjeshtë dhe nuk kërkon njohuri të mëdha, pasi ne duhet të zgjedhim vetëm skedarin e hyrjes, ose ta ndajmë atë nga një aplikacion tjetër, zgjidhni një format të prodhimit dhe klikoni në Convert.

Ashtu si aplikacionet e tjera të këtij lloji, shndërrimi nuk kryhet në Mac-in tonë, por hip në re nga SmoothMobile, zhvilluesi i lojës, për ta bërë këtë, në këtë mënyrë, procesi është shumë më i shpejtë dhe ne do të kursejmë një sasi të konsiderueshme të baterisë nëse skedari që do të konvertohet është mjaft kompleks. Pasi të jenë përpunuar skedarët, SmoothMobile do të fshijë skedarët në përputhje me ligjin e ri për mbrojtjen e të dhënave që hyri në fuqi majin e kaluar.

Formatet e hyrjes që Shndërruesi i fletëllogaritjes Pranimet janë kryesisht xls, xlsx, csv, odt, pdf, jpg, png, html, doc, docx. ndërsa skedarët dalës, në të cilët mund të konvertojmë skedarët e hyrjes janë:
xls, xlsx, csv, odt, pdf, jpg, png.

Kjo app përfshin një periudhë prove 7-ditore, me të cilin mund të provojmë nëse funksionet që ofron përmbushin pritjet tona. Nëse është kështu, dhe kemi nevojën për të kthyer këto lloje skedarësh pothuajse çdo ditë, do të duhet të paguajmë një pajtim mujor ose vjetor për të përfituar nga shërbimi që na ofron.

Duke qenë një shërbim pajtimi, Spreadsheet Converter është i disponueshëm për tuajin shkarkoni plotësisht falas përmes lidhjes që lë në fund të këtij artikulli.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.