Shyamalan shpjegon se ata së shpejti do të përfundojnë xhirimet e sezonit të dytë të "Shërbëtorit"

shërbyes

Seria e parë që pashë në Apple TV + ishte «Shiko« Duke parë Jason Momoa duke luajtur një njeri të verbër, e vërteta është se ishte diçka tronditëse. Shtë një serial disi origjinal me një shkallë të shtuar vështirësie për aktorët që duhej të futeshin në personazhet e tyre të verbër.

E dyta që pashë ishte «shërbyes« Duke ardhur nga regjisori M. Night Shyamalan, unë tashmë e dija se ai nuk do të më linte indiferent. Një thriller psikologjik që të mban të mbërthyer në ekran duke pritur përgjigje për kaq shumë të panjohura që ndodhin në secilin kapitull. Regjisori ka folur për të në një intervistë. Ata janë duke përfunduar xhirimet në sezonin e dytë. Dhe ju tashmë keni shkruar të tretën dhe të katërtin.

Horizonte të errëta ka postuar disa deklarata interesante nga M. Night Shyamalan në lidhje me serinë Apple TV + «Shërbëtori». Ai shpjegon se po përgatitet të përfundojë xhirimet e sezonit të dytë.

Për shkak të pandemisë së lumtur të COVID-19, atyre iu desh të ndalonin filmimin e episodeve të këtij sezoni të ri. Pas disa javësh pa mundur të qëllonin, tani ata do të fillojnë punën që ta përfundojnë sa më shpejt të jetë e mundur.

Ai gjithashtu shpjegon se kjo “pushim” i ka shërbyer mirë. Të mbyllur në shtëpi pa qenë në gjendje të shkojnë në studiot e xhirimeve, së bashku me skenaristët e tij ata kanë përgatitur komplotin e asaj që do të jetë sezoni i tretë dhe i katërt.

Kjo tashmë na jep një ide të asaj që do të shohim në i dytë. Nëse tashmë në të parën kemi mbetur pa mundur të zgjidhim shumë të panjohura të serialit, kam frikë se kjo do të vazhdojë kështu gjatë të dytës, të tretës dhe të katërtës.

Duke njohur mikun Shyamalan, sigurisht që ne do të vazhdojmë të kemi përfundime të lirshme deri në kapitullin e fundit të sezonit të katërt, nëse është i fundit, natyrisht. Çfarëdo që kompania e prodhimit dëshiron të bëjë një tjetër ndalo në set, dhe për të mos u mërzitur në shtëpi, Shyamalan shpik një sezon të pestë dhe të gjashtë… ..


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.