Si të shkarkoni falas aplikacionet iWork në një Mac të vjetër

Siç e dini të gjithë, për më shumë se një vit, OS X dhe i gjithë kompleti i zyrave mollë (Faqet, numrat dhe kryesore) janë plotësisht falas, megjithatë, për këtë të fundit është e nevojshme një kërkesë: blerja e një kompjuteri të ri. Nëse Mac-i juaj është më i vjetër dhe nuk planifikoni ta ndryshoni për një të ri sepse është luksoz, sot do t'ju tregojmë si ta shkarkoni iWork falas në Mac tuaj "të vjetër".

Shkarkoni Faqet, Numrat dhe Keynote falas në Mac tuaj të vjetër

Për ta shkarkuar iWork falas në Mac tuaj, duhet të ndiqni hapat e mëposhtëm të treguar nga djemtë në Kult i Mac:

 1. Shkarkoni dhe instaloni Versioni i provës iWork´09
 2. fillon Faqet, numrat dhe kryesore dhe dilni nga secili prej tyre
 3. Hapni Mac App Store dhe shkoni te skeda "Përditësimet"
 4. DHE GATI! Përditësimet për versionet më të fundit të këtyre aplikacioneve janë tani në dispozicion, thjesht azhurnoni

Si të shkarkoni falas aplikacionet iWork në një Mac të vjetërNëse nuk shihni azhurnimet për Pages, Numrat dhe Kryesore, klikoni përsëri në "Përditësime" ose rifilloni Mac App Store.

E gjithë paketa e automatizimit të zyrës mollë Ajo do të shoqërohet me ID tuaj dhe tani e tutje ju mund të azhurnoni sa herë që dëshironi pasi ato shfaqen si aplikacione të blera në Mac App Store.

Nëse ju ka pëlqyer kjo këshillë, mos harroni se në Applelised Ju keni në dispozicionin tuaj shumë më shumë këshilla dhe truke si kjo në seksionin tonë të Tutorials.

BURIMI: Kult i Mac


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

8 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Mati dijo

  Nuk ka funksionuar.
  Unë kam përdorur lidhjen për të shkarkuar iWork '09> Unë kam instaluar me një problem tjetër iWork> Unë kam hapur faqe, numra dhe kryesore> Unë kam mbyllur këto 3 aplikacione> Unë kam shkuar në dyqanin e aplikacioneve për azhurnime dhe asgjë> Unë kam sesioni i mbyllur dhe vetë dyqani i aplikacioneve> Unë jam regjistruar përsëri në dyqanin e aplikacioneve >>>>> Ende nuk jam duke punuar.

  Ndonje ndihme?

 2.   ramir dijo

  vazhdoni të kërkoni për një mako më aktuale. nuk funksionon.

 3.   Errenecu dijo

  Shpikja nuk funksionon. Nuk e kuptoj interesin për botimin e këtyre mashtrimeve që nuk i sjellin dobi askujt. Ndoshta është vetëm për shkak se shkrimtari i "informacionit për mrekulli" është i rëndësishëm.

  1.    Ignacio Sala dijo

   Ky artikull është botuar shumë kohë më parë dhe aktualisht të gjitha aplikacionet iWorkd janë plotësisht falas për të gjithë përdoruesit. Në kohën e saj ka punuar në mënyrë të përsosur.

 4.   Fernando Sanz dijo

  Në të vërtetë, nuk funksionon. Unë kam një iMac 2011 dhe nuk ka asnjë mënyrë.
  Nuk mund të blini numra »për një Mac të vjetër?

 5.   victoria dijo

  Unë të dua !!! Unë u dekurajova sepse nuk kishte asnjë mënyrë ... Unë bëra siç e keni përshkruar dhe sot ka funksionuar në mënyrë të përsosur për mua !!!!

 6.   Nil Palacios dijo

  nuk funksionon, thotë se sistemi operativ është i vjetër.

 7.   MONIKA dijo

  Përshëndetje, më falni, kjo shfaqet kur dua të instaloj:
  A mund të bëhet diçka?

  "IWork09Trial.mpkg" nuk mund të hapet sepse vjen nga një zhvillues i paidentifikuar. Preferencat tuaja të sigurisë lejojnë instalimin e aplikacioneve nga App Store dhe vetëm zhvilluesit e identifikuar.

  "IWork09Trial.mpkg" është në imazhin e diskut "iWork09Trial.dmg". Safari shkarkoi këtë imazh të diskut në orën 10:58 sot nga appldnld.apple.com.