Si të shkarkoni Runtastic Pro falas falë Apple Store

Ne ju paralajmëruam javën e kaluar, këtë muaj Apple Store vjen i ngarkuar me dhurata. Me rastin e fillimit të vitit shkollor dhe deri në 12 shtatorin e ardhshëm, çdo javë aplikimi i dyqanit mollë do të japë një aplikacion të paguar për përdoruesit e IOS. Ju tashmë e dini se Apple Store u jep përdoruesve të saj kode për të shkarkuar aplikacione falas me pagesë. Javën e kaluar ishte ora me zile Rritni orën e alarmit (një aplikacion që kushton 1,79 €) dhe kjo është radha e Runtastic Pro.

Runtastic Pro falas në Apple Store

Runtastic Pro është një aplikacion që do të na ndihmojë të arrijmë qëllimet tona fizike dhe të bëjmë një jetë të shëndetshme. Falë GPS ne mund të ndjekim ushtrimet tona në kohë reale, të dëgjojmë zërin e trajnerit tonë, të ndajmë vendndodhjen tonë me njerëzit e tjerë. «Aplikacioni Runtastic PRO rekord, duke përdorur teknologjinë GPS, të dhëna të tilla si koha, distanca, shpejtësia, ndryshimi në lartësi, kaloritë dhe më shumë për aktivitetet tuaja sportive dhe të fitnesit siç janë vrapimi, vrapimi i shpejtë, çiklizmi, ecja. Kjo ju ndihmon të formoni zakone për një mënyrë jetese të shëndetshme dhe për të arritur qëllimet tuaja ", ne mund të lexojmë në App Store.

Ky aplikacion ka rinovuar së fundmi dizajnin e tij. Nëse ju kërkoni Runtastic Pro në App Store Do të shihni që për ta shkarkuar duhet të paguani 4,99 €. Sidoqoftë, nëse kemi qasje në aplikacionin e dyqanit mollë mund ta shkarkojmë plotësisht falas.

Si të shkarkoni Runtastic Pro falas

Dhe çfarë duhet të bëjmë për të shkarkuar Runtastic Pro falas? Shumë e thjeshtë, thjesht duhet të ndiqni këto hapa:

 • Së pari ju duhet të keni aplikimin e Apple Store në tuajin iPod iPhone (Nëse nuk e keni akoma, mund ta shkarkoni falas në fund të këtij artikulli).
 • Nëse e keni tashmë në pajisjen tuaj, hapni aplikacionin e Apple Store dhe, te Featured, lëvizni poshtë derisa të gjeni ikonën Runtastic Pro.
 • Ju do të shihni se ju merrni një ekran që e shpjegon atë, për të qenë përdorues i Apple Store, mund ta shkarkoni aplikacionin falas gjatë javës tjetër (injoroni deri më 12 shtator, ai tashmë është shfaqur javën e kaluar dhe, siç e keni parë, promovimi ka zgjatur vetëm 7 ditë). Më poshtë do të keni një buton të gjelbër që thotë "Shkarkoni falas", klikoni mbi të.
 • Do të shfaqet një ekran që na këshillon se do të ridrejtohemi në App Store. Ne vazhdojmë.
 • Tu iPhone do të kërkojë fjalëkalimin tuaj ID e Apple. Futni atë dhe klikoni OK.
 • Pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj, do të shfaqet një kartë dhuratë me një kod. Shikoni për opsionin Shlyeni dhe klikoni mbi të.
 • Do të shihni një mesazh që ju tregon se kodi është përdorur me sukses dhe se aplikacioni po instalon. Tani thjesht duhet të klikojmë në rregull dhe të presim Runtastic Pro është shkarkuar dhe ne mund ta shijojmë atë pa paguar asnjë qindarkë të vetme.

La Apple Store Ai na kujton përsëri se gjatë gjithë muajit ai do të japë aplikime të tjera në mënyrë që të mund t'i përdorim dhe të nxjerrim më shumë nga tonat iPhone në kolegj ose shkollë të mesme. Qëndroni të ndezur, ne do të jemi ndër të parët që do t'ju informojmë! Thjesht për këto dhurata ia vlen të keni aplikimin e Apple Store në iPhone tonë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.