Si të shkarkoni Walking Dead: The Game - Sezoni 2 falas

Me ardhjen e gushtit djemtë e IGN Ata po u dhurojnë përsëri një lojë me pagesë përdoruesve të iOS. Këtë herë nuk është asgjë më shumë dhe asgjë më pak se loja e bazuar në serinë hit The Walking Dead. Walking Dead: The Game - Sezoni 2 vlerësohet në 4,49 € dhe ka fituar më shumë se 90 çmime për lojën më të mirë të vitit. Tani, falë faqes së internetit të IGN, mund ta shkarkojmë falas së bashku me episodin e parë.

Si të gjesh Walking Dead: The Game - Sezoni 2 falas

Për të na shkarkuar falas Walking Dead: The Game - Sezoni 2 në tonë iPadiPhone o iPod gjithçka që duhet të bëjmë është të ndjekim hapat e mëposhtëm:

 • Në radhë të parë shkoni në këtë faqe në internet.
 • Pasi të jetë ngarkuar, lëvizni poshtë te butoni GET MY CODE. Pasi të klikoni në butonin do të shihni se shfaqet një dritare me një kod. Klikoni në kodin promovues.
 • La App Store do te hapet. Ti iPhone do të kërkojë fjalëkalimin tuaj ID e Apple. Futni atë dhe klikoni OK.
 • Pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj, do të shfaqet një kartë dhuratë me një kod. Shikoni për opsionin Shlyeni dhe klikoni mbi të.
 • Do të shihni një mesazh që ju tregon se kodi është përdorur me sukses dhe se aplikacioni po instalon. Tani thjesht duhet të klikojmë në rregull dhe të presim Walking Dead: The Game - Sezoni 2 shkarkohet për të qenë në gjendje të luajë pa paguar asnjë qindarkë të vetme.

Walking Dead: The Game - Sezoni 2 (Lidhja e AppStore)
Walking Dead: The Game - Sezoni 2falas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.