Si të shkarkoni të gjitha listat e dëgjimit YouTube në mp3

Me siguri keni dashur ndonjëherë të shkarkoni muzikën e një videoje nga YouTube dhe e keni arritur atë sepse në fakt, ka shumë shërbime në internet që ju lejojnë ta bëni pa pasur nevojë të instaloni ndonjë aplikacion në tuajin mushama megjithatë, po sikur të doni të shkarkoni një listë dëgjimi me 40, 50, 60 ose 100 këngë? E bëni një nga një? Epo, sot po ju them si të shkarkoni të gjitha listat e dëgjimit të YouTube në mp3 me disa klikime.

E gjithë muzika në Mac-in tuaj me disa klikime

Edhe me rrezikun se do të më merrni për një geek dhe do të më kritikoni, dje u zgjova me dëshirën për të dëgjuar të gjitha këngët e Eurovision 2015 kështu që hyra YouTube dhe gjeta listën zyrtare të dëgjimit me të gjitha këngët që këtë vit marrin pjesë në festivalin historik. Doja të shkarkoja audion, por dëshira nuk ishte aq shumë sa të shkoja këngë për këngë, kështu që fillova të hetoj dhe gjeta një aplikacion të quajtur Youtube në mp3 zhvilluar nga MediaHuman, një mrekulli autentike me të cilën mund të shkarkoni një listë të plotë për luajtje në YouTube menjëherë, për të shijuar audion në Mac, iPhone, iPad ose iPod. Dhe për t'i mbyllur të gjitha, ndërsa mbaron, automatikisht i shton ato në bibliotekën tuaj iTunes.

Si funksionon YouTube në MP3?

Shumë e lehtë. Pasi të keni vendosur listën e dëgjimit në YouTube Ju kopjoni URL-në dhe e shtoni në aplikacion duke shtypur butonin "+" në të majtë sipër. Ju do të shihni se të gjitha pjesët shfaqen. Pastaj shtypni butonin e identifikuar me një shigjetë poshtë dhe thjesht prisni që të shkarkohet e gjithë lista për dëgjim.

YouTube në MP3 Media Human

YouTube në MP3 Media Human

Gjithashtu, nga «Preferencat» Youtube në mp3 Mund të bëni rregullime të shumta si p.sh. ndryshimi i numrit maksimal të shkarkimeve të njëkohshme, gjë që aplikacioni do të bëjë sapo të përfundojë me të gjitha listat e shkarkimeve, dosjen ku dëshironi të ruhen, listën e dëgjimit në iTunes (krijon automatikisht një listë të quajtur «Shkarkuar nga MediaHuman»), formati i daljes dhe madje mund të tregoni se shkarkimi fillon automatikisht duke shtuar URL-në e listës së dëgjimit, dhe kështu kurseni një klikim. Me lehte? E pamundur Dhe për ta shtuar atë është krejtësisht falas prandaj provojeni dhe na tregoni.


Nëse e pëlqeni këtë postim, mos harroni më shumë truke, këshilla dhe udhëzime në seksionin tonë Tutorials. Dhe nëse keni dyshime, në Pyetjet e mollëzuara Ju do të jeni në gjendje të bëni të gjitha pyetjet që keni dhe gjithashtu të ndihmoni përdoruesit e tjerë të sqarojnë dyshimet e tyre.

ME SHUME INFO DHE SHKARKO FALAS | MediaHuman


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.