Si të shkatërroni një Apple Watch [VIDEO]

shkatërrojë Apple Watch

Ne kemi parë që Apple Watch t'i nënshtrohet testeve të ndryshme të qëndrueshmërisë që nga lançimi i tij dje, duke përfshirë testet e gërvishtjeve në kristalin e safirit dhe kristalin Ion-X, ku janë ekspozuar modele të ndryshme të Apple Watch. Apple Watch, doli i padëmtuar nga të gjitha këto teste, duke provuar kështu sa e vështirë mund të jetë. Pastaj, Çfarë saktësisht ju nevojitet për të shkatërruar një Apple Watch?. Njerëzit e 'Cnet', kanë vendosi të zbulojë se çfarë duhet për të shkatërruar Apple Watch, duke e nënshtruar orën në të ndryshme nivelet e abuzimit duke përdorur mjete të ndryshme kuzhine, gjithashtu verë, ujë të valë dhe shumë më tepër. Në fund të së cilës ora doli e padëmtuar nga të gjitha këto teste.

Sidoqoftë, ekipi i 'Cnet' patën sukses në shkatërrimi i një Apple Watch Sport, (në fund të artikullit ose videos Spoiler), ku ata arritën të thyejnë xhamin e Ion-X, të Apple Watch Sport. Siç shihet në video, Apple Watch i nënshtrohet testeve të ndryshme, ku ka disa që mund t'i gjejmë qëllimisht me përdorimin e kësaj, në dita ditës.

Videoja tregon se si merret Apple Watch nën ujë, (në këtë lidhje na tregon partneri ynë Jordi një Apple Watch Sport nën ujë [video]) Ata e nënshtrojnë xhamin me lloje të ndryshme të grater, thika dhe del i padëmtuar nga të gjithë. Por kjo nuk është e gjitha, ata e përmbytin atë me të Ketchup, mustardë, verë e kuqe, gjalpë kikiriku dhe nocilla, ata e lajnë atë dhe Apple Watch nuk dridhet. Atëherë bie, ujë të vluar, dhe madje edhe një tigan, nga e cila ai nuk del i padëmtuar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.