Si ta shkarkoni lojën falas për një kohë të kufizuar

Renia

Edhe një javë, djemtë nga Epic Games kanë zgjedhur një titull (brenda promovimit të tyre javor që u jep një lojë të gjithë përdoruesve të kësaj platforme), të cilin mund ta shijojmë nga Mac-u ynë, një lojë që gjithashtu, nuk kërkon një ekip të fuqishëm, kështu që edhe nëse keni një pajisje të vjetër, me siguri do të jeni në gjendje ta shijoni atë.

Po flasim Renia, një lojë që ka një çmim të rregullt në Dyqanin Epic Games prej 7,99 euro, por që mund ta shkarkojmë falas deri në 25 Mars në 4 pasdite me kohën Spanjolle. Rënia përzihet enigmën dhe veprimin pjesë të barabarta, ku ne e vendosim veten në vendin e ARID, një inteligjencë artificiale e integruar në një padi luftarake.

Misioni i ARID është ruaj pilotin brenda, një pilot i cili është rrëzuar pa ndjenja pas një uljeje të detyruar në një planet të huaj, edhe nëse duhet të shkelim protokollin për ta bërë këtë.

Kërkesat e vjeshtës për macOS

Duke qenë një titull që tashmë ka disa vite në treg, kërkesat e këtij titulli nuk janë të larta, pasi që për ta shijuar atë, ekipi ynë duhet të menaxhohet nga Snow Leopard 10.6 ose më vonë. Procesori i kërkuar është një Dual Core në 2.3 GHz i shoqëruar nga 3 GB RAM dhe grafika me një Intel HD 3000 është e mjaftueshme.

Zërat e këtij titulli janë vetëm në anglisht, jo tekstet, të cilat nëse ato përkthehen në spanjisht si dhe frëngjishtja dhe italishtja (kurrë nuk dhemb të praktikosh gjuhë të tjera në momentet tona të lira).

Shijoni ofertën

Kjo lojë do të jetë në dispozicion falas në Dyqanin Epic Games deri më 25 mars në 4 pasdite me kohën Spanjolle, brenda seksionit Store.

Nëse e pëlqeni këtë titull, kur ta përfundoni, mund të ndiqni pjesa e dytë Rënia 2: E palidhur.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.