Shikoni filma në internet falas në Ipad ose Iphone me Skyplayer

      Dje ju lashë një përzgjedhje të faqet e internetit për të parë filma në internet dhe falas direkt në iPad. Ne mund t'i shohim filmat direkt nga Safari ose mund të përdorim aplikacionin që unë prezantoj sot dhe ta shijojmë filmin në një mënyrë shumë më të pastër dhe sipas pajisjes sonë.

Skyplayer, aplikacioni më i mirë për të parë filma në internet falas në iPad tuaj

      Lojtar me Skip është një aplikacion falas i disponueshëm në App Store që do të na lejojë shikoni filma në internet në iPhone, iPad y iPod Touch. Për këtë do të na duhen vetëm dy gjëra: vetë aplikacioni, natyrisht, dhe url-ja e filmit që duam të shohim.

      Lojtar me Skip mund të luajë praktikisht të gjitha videot nga serveri juaj i preferuar dhe pa nevojë blic. Thjesht duhet të fusni URL-në e filmit dhe të luani në lojë. Isshtë gjithashtu në përputhje me AirPlay kështu që ne mund të shijojmë atë film që aq shumë donim ta shihnim në ekranin e madh përmes Apple TV.

      Siç tregohet në përshkrimin e vetë aplikacionit, Skyplayer është i aftë të luajë të gjithë filmat (dhe serialet ose programet) të pritur në:

 • putlocker.com
 • sockshare.com
 • çorape.ws
 • tanivideo.eu
 • movshare.net
 • novamov.com
 • nowdownload.eu, tanidownload.co
 • magnovideo.com
 • allmyvideos.net
 • streamcloud.eu
 • luajtur.të
 • vk.com, vkontakte.ru
 • moevideos.net, moevideo.net
 • miliardë ngarkesa.com
 • lib2vid.com
 • videoweed.es
 • divxstage.eu
 • powvideo.net
 • vidto.me
 • vidx.të
 • vidspot.net
 • willbi.net
 • videomega.tv
 • megavideoz.eu

Përveç kësaj, ai përfshin mundësinë e shkarkimit të videove për t'i parë ato më vonë.

Si të përdorni Skyplayer për të parë filma

      Shijoni çdo film në Lojtar me Skip është vërtet e thjeshtë; siç isha duke thënë, ne kemi nevojë vetëm për URL-në e filmit që duam të shohim.

      Ndërfaqja e tij është e pastër dhe e thjeshtë: një shirit për të ngjitur URL-në e filmit dhe një buton "Luaj". Le të shohim një shembull. Ne do të vizitojmë peliculasyonkis në internet për t'u parë Lojtar me Skip Filmi Kapiten Phillips, nga rruga, nëse dikush nuk e ka parë ende, unë e rekomandoj atë.

Ndërfaqe e thjeshtë dhe e drejtpërdrejtë SkyPlayer

Ndërfaqe e thjeshtë dhe e drejtpërdrejtë SkyPlayer

Epo, ne shkojmë deri në moviesyonkis, ne kërkojmë për filmin në fjalë dhe, pasi të jemi në dosjen e filmit, në seksionin "Shih Online" ne zgjedhim ndonjë nga serverat në përputhje me Lojtar me Skip (praktikisht kushdo):

servers

servers

Kam shkarkuar pak më shumë dhe kam zgjedhur serverin «allmyvideos». Sapo në faqen e re që hapet, klikoni në "Luaj tani". Faqja ku mund të shihni filmin do të hapet. Dhe kjo është URL që duhet të kopjojmë.

Luaj tani, për të marrë URL-në

Luaj tani, për të marrë URL-në

Ne hapim aplikacionin tonë Lojtar me Skip, ne ngjisim URL-në, klikojmë në shigjetën që kemi afër saj dhe, pasi filmi të ngarkohet, zgjedhim «Luaj» ose «Shkarkoni», në varësi të asaj që duam të bëjmë në atë moment », dhe. .. TE LEZOJME FILMIN !!! ekran të plotë në tuaj iPad ose në TV tuaj duke përdorur AirPlay.

 

Shpresoj se të ka pëlqyer ky postim dhe mos harroni se shpejtësia e riprodhimit do të varet nga lidhja e internetit që keni gjatë gjithë kohës.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.