Snapheal falas për një kohë të kufizuar

SNAPFIKE

Tashmë në gusht të këtij viti, ne pamë përpara largimin e Snapheal PRO, një azhurnim pothuajse i detyrueshëm që përmirësoi algoritmet e fshirjes të përdorura në të.

Në atë kohë ekzistonte tashmë një version tjetër, 2.3, i cili ishte quajtur Snaheal, kështu që në fillim versioni i ri u etiketua PRO. Tani versioni që ekziston në Mac App Store tashmë është quajtur versioni 2.5 Snapheal të thahet. Mbani në mend se versioni PRO është ai që mund të përdoret edhe i izoluar ose si shtojcë në programe të tjera fotografike të retushimit përveç përmirësimeve të tjera.

Sot ne ju sjellim një lajm të mirë dhe është se nga Cult of Mac, ne marrim lajmin që ata po japin stil falas (ulni çmimin në diçka për të qenë në gjendje ta lëshoni atë në një mënyrë më të shpejtë) versioni i ri i Snapheal, një redaktues fotografish për OSX me të cilin mund të bëni rregullime të ndryshme në skulpturëPërveç kësaj (dhe këtu vjen bumi i aplikacionit) për të qenë në gjendje të hiqni objekte nga fotografitë që nuk dëshironi në një mënyrë tepër të lehtë.

Në mënyrë që ta shkarkoni falas, nuk do të jeni në gjendje ta bëni atë nga Mac App Store, por nga Kult i faqes së vetë Mac. Procesi është shumë i thjeshtë pasi që duhet të identifikoheni vetëm në faqe si përdorues, ose me një regjistrim të ri ose me kredencialet e Facebook dhe më pas të kaloni dy filtrat ekzistues. Filtrat konsistojnë në atë që ju duhet të jepni një "like" në Facebook ose "retweet" në Twitter dhe më vonë të botoni një mesazh në murin tuaj të Facebook me lidhjen për në ofertë.

Pasi të keni bërë dy hapat, ju jepet mundësia ta shkarkoni, përveç kodit të zhbllokimit që do të dërgohet në emailin që i keni caktuar Facebook-ut tuaj.

Vraponi dhe mos e humbni mundësinë për të shkarkuar këtë aplikacion të pabesueshëm, i cili në Mac App Store është me një çmim prej 8,99 euro dhe sot mund ta merrni falas.

Nëse doni të dini se si funksionon dhe çfarë mund të bëni me të, ju rekomandojmë që të shikoni postimin që kemi botuar në gusht me një përmbledhje të gjerë.

Më shumë informacion - Përshëndetje Snapheal PRO

Për të shkarkuar - Snapheal


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Michele linares imazhi i mbajtësit të vendit dijo

  Nuk mund ta shkarkoj

  1.    Jimmy iMac dijo

   për mua hera e parë, tashmë është e imja.

 2.   juancagr dijo

  Faleminderit shumë, tashmë edhe versionin e kam të azhurnuar, hehehehe.