Snoopy do të kthehet në televizion me Apple

Javët e fundit, lajmet në lidhje me shërbimin e ardhshëm të videove të Apple ato janë intensifikuar, dhe pothuajse çdo ditë ne ju tregojmë disa informacione në lidhje me të. Lajmet e fundit në lidhje me këtë bast të ri të Apple gjenden në serinë e animuar Snoopy, një seri që do të kthehet në televizion nga Apple.

Më parë, ne kemi biseduar për nënshkrimin e Tamara Hunter, nga Sony dhe kush do të kujdeset mbikëqyrë hedhjen e serive që Apple planifikon të prodhojë. Gjithashtu nga seriali i ri i drejtuar nga JJ Abrams dhe me protagonist Jennifer Garner dhe marrëveshja e arritur me të drejtor i disa filmave në ekskluzivitetin e shpejtë dhe të furishëm.

Apple ka arritur një marrëveshje me DHX Media për prodhojnë përmbajtje të re bazuar në personazhet e krijuar nga Charles M. Schultz, Snoopy, duke konfirmuar kështu që një nga përparësitë për Apple është krijimi i përmbajtjes për të gjithë audiencat, informacion që mund të mos jetë plotësisht i vërtetë nëse marrim parasysh një tjetër nga projektet e ardhshme që Apple po negocion dhe që duhet të Richard Gere si protagonist kryesor.

Paraqitja e fundit zyrtare e Snoopy dhe bandës së tij ishte filmi i vitit 2015 The Panuts Movie, një film që kaloi pa dhimbje dhe lavdi nëpër teatro, ndoshta për shkak të ndërprerjes që personazhi ka pasur vitet e fundit, pasi që nuk është lavdëruar shumë për të thënë në ekranin e vogël, gjë që do të lejonte që ai të njihej edhe nga të vegjlit.

Fillimi i shërbimit të transmetimit të videos së Apple është planifikuar për në Mars 2019 më shpejt, megjithëse nëse marrim parasysh që vitet e fundit, të dy produktet dhe shërbimet e reja të kompanisë me bazë në Cupertino kanë vonuar prezantimin e tyre, nuk do të habiteshim nëse do të duhej të prisnim edhe një vit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.