Sonos dhe IKEA po përgatisin një altoparlant të rinovuar në formatin e llambës

Sonos IKEA

Nuk duket se ka shumë kohë që kur Sonos dhe IKEA lançuan Linja Symfonisk në të cilën ata vendosin dritën dhe zërin së bashku. Me atë rast një altoparlant muri në raft librash dhe një llambë projektuesi plotësisht IKEA me altoparlant të integruar ishin protagonistë.

Tani duket se të dy firmat duan të përsërisin suksesin e arritur me këtë linjë produktesh dhe një pajisje e re Symfonisk pritet të arrijë në familje. Një kërkesë për regjistrim në FCC me produktin IKEA FHO-E1913 do të ishte gjenerata e ardhshme.

Nuk ka referenca të sakta se çfarë mund të jetë kjo pajisje e re e regjistruar e serisë Symfonisk, ajo që duket qartë është se do të ishte një bashkëpunim i ri midis Sonos dhe IKEA. Është aplikimi i bërë në FCC është një tregues i qartë se puna është e avancuar dhe se çertifikatat merren me produktin praktikisht të gatshëm për të dalë në treg.

Sonos IKEA

Nuk kemi një datë të saktë për të reklamuar ashtu si nuk kemi një dizajn ose çmim produkti të rrjedhur. Possibleshtë e mundur që të jetë një llambë në stilin më të pastër të IKEA, ndoshta më e vogël se versioni i mëparshëm dhe që gjithashtu shton një altoparlant cilësor siç është Sonos ose mund të jetë gjithashtu diçka e ngjashme me Sonos Sub por në dimensione më të vogla.

Ne duam të shohim se çfarë produkti ose produktësh ata nxjerrin që nga viti Kjo shoqatë është gjithmonë pozitive për përdoruesit për shkak të çmimit cilësor që ata ofrojnë. Me siguri që këto pajisje do të njoftohen para se të vijë vera, por as nuk ka asgjë të konfirmuar, kështu që duhet të jemi të kujdesshëm në këtë drejtim dhe të mos përparojmë në parashikime.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.