Sonos nis stacione radio falas

Radio Sonos

Dje kompania Sonos vuri në dispozicion një pjesë të mirë të radio stacioneve për përdoruesit e saj të altoparlantëve. Brenda këtyre stacioneve ne gjejmë të gjitha llojet e stileve dhe tani e tutje ata të gjithë kanë shërbimin aktiv në një farë mënyre krejtësisht falas.

Sa mirë e shpjegojnë ata në njoftimin për shtyp të lëshuar disa orë më parë, Radio Sonos, një shërbim radiofonik falas, dhe të mbështetur nga reklamat dhe në dispozicion vetëm për klientët e Sonos. Ky shërbim muzikor dëshiron që përdorimi i altoparlantëve të jetë shumë më i pasur dhe më i lehtë për t'u përdorur për sa i përket mundësive dhe kjo është arsyeja pse ata e kanë implementuar këtë shërbim të ri.

Patrick spence, CEO i Sonos shpjegoi:

Sonos gjithmonë e ka bërë të lehtë për përdoruesit të zbulojnë shërbimet më të pasura të transmetimit të muzikës duke ndërtuar produkte cilësore që tingëllojnë shkëlqyeshëm dhe duke u dhënë konsumatorëve lirinë për të përdorur cilindo shërbim që ata dëshirojnë. Sonos Radio bashkon në mënyrë elegante dhe të thjeshtë shërbimet e transmetimit dhe stacionet e radios. Sonos Radio ofron një përzgjedhje të pabesueshme të stacioneve nga e gjithë bota. Përdoruesit e Sonos tani kanë përmbajtje ekskluzive, stacione të kuruara nga përmbajtje të zgjedhur nga zhanri dhe mbi 60.000 stacione lokale falas.

Nëse dëshironi të filloni të dëgjoni radio ose më mirë stacione radio Sonos, ju thjesht duhet të hyni në skedën "Shfleto" të aplikacionit dhe të filloni të shijoni shërbimin. Nga Sonos ata gjithashtu shpjegojnë se ata kanë modifikuar kushtet e privatësisë së përdoruesit në mënyrë që ne të kemi të gjitha informacionet në lidhje me të dhënat personale që ata mbledhin dhe mënyrën e përdorimit të tyre në reklamimin e shërbimit të ri.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.