Seancat "Sot në Apple" në mbajtjen kryesore të MacBook Air

E vërteta është se në këtë fjalim kryesor paraqitja e Angela Ahrendts, në skenë për rreth 12 minuta, nuk u ul mirë me të gjithë. Për një arsye apo një tjetër Apple duhej të fliste për këto seanca "Sot në Apple" në një fjalim kryesor dhe me të vërtetë ky ishte i vetmi që mund të kishte një vrimë për të pa vërejtur një copë toke.

Duket se nuk jemi mësuar me faktin që kryefjala nuk tregon detaje të këtij lloji natyrisht por është ajo Apple shtoi 60 kurse të reja në seancat e saj për të gjithë ata që mund t'i shijojnë ato në Apple Store. Po, ne themi "kush mundet" pasi jo të gjithë kanë një dyqan kompanie afër shtëpisë dhe kjo padyshim që është një problem.

Më shumë dyqane dhe më shumë kurse

Kërkesa kryesore e përdoruesve në lidhje me këtë çështje ka qenë gjithmonë hapja e më shumë dyqaneve zyrtare në më shumë vende. E gjithë kjo është mjaft e komplikuar pasi Apple hap dyqane në vendet që ata besojnë se mund t'u sjellin atyre përfitimet më të mëdha (si çdo kompani që dëshiron të bëjë para) dhe ka disa vende ku ka pak dyqane ose janë shumë larg për miliona përdorues. Në rastin tonë, në Spanjë, Sot kemi 11 dyqane në të gjithë vendinMegjithëse është e vërtetë që ka një numër të mirë dyqanesh, ne besojmë se shumë përdorues duhet të udhëtojnë shumë për të qenë në gjendje të shijojnë kurset dhe shërbimin e ofruar duke pasur një dyqan pranë shtëpisë.

Por le të kthehemi te kurset dhe është se hapësirat për kurset po shtohen në të gjitha dyqanet (kohët e fundit në Inxhinieri) dhe kjo bën që kurset të rriten në to. Kurse të reja në Final Cut, Design, Logic Pro, Aftësi Artistike me Shënime, App Lab për mësuesit, GarageBand, Photo Lab ose kurse të ngjashme deri në më shumë se 60 seanca të reja do të hapen në dyqanet e Apple Vjen së shpejti. E gjithë kjo bën që të kesh një dyqan afër shtëpisë më shumë sesa të blesh produkte, problemi si gjithmonë është pikërisht ky, duke e pasur dyqanin relativisht afër.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.