Sparkmail do të dalë javën e ardhshme, a do t’ia vlejë ndryshimi?

Lexo shkëndijë-lexo-0

Edhe pse unë personalisht mendoj se Posta është një mundësi e shkëlqyeshme dhe plotësoj shumicën e pritjeve të mia si profesionalisht ashtu edhe personalisht, gjithmonë e kam karakterizuar veten duke i dhënë mundësi opsioneve të tjera që mund të integrojnë funksione të ndryshme që nuk janë të pranishme në Postë.

Një nga ato aplikacione ishte në atë kohë AirMail, një aplikacion i shkëlqyeshëm me një ndërfaqe që përputhej më shumë me shijet e mia personale. Edhe kush nuk e mban mend aplikacionin e famshëm dhe tani të shkatërruar të postës elektronike Sparrow?

Lexo shkëndijë-lexo-1

Tani zhvilluesit e kanë atë shumë më të komplikuar sepse Apple falë filozofisë së Vazhdimësisë dhe asaj tipari kryesor, Handoff, ka arritur atë të saj aplikacionet vendase janë në kontakt të përhershëm midis pajisjeve të tyre të ndryshme dhe të jemi në gjendje të vazhdojmë punën që do të kishim lënë në njërën prej tyre për ta vazhduar atë në një tjetër, diçka që unë kam përfituar shumë dhe që më duket një sukses i madh nga ana e Apple .

Sidoqoftë, siç thashë, zhvilluesit nuk e kanë këtë mundësi (akoma) ta përfshijnë atë në aplikimet e tyre kështu Unë nuk jam duke marrë parasysh ndryshimin e menaxherit tim të postës elektronike derisa mësova për largimin e Sparkímail javën tjetër.

Kjo app vjen nga dora e Raddle, një nga kompanitë më të njohura dhe më të njohura të zhvillimit të aplikacioneve në Mac, e cila ka konfirmuar pamjen e saj falë një Tweet bazuar në pyetjen e një përdoruesi.

Tani për tani, pak ose asgjë nuk dihet për specifikimet e këtij programi përtej detajeve të përgjithshme, por nëse ato mbajnë një dizajn të ngjashëm me Postën Ajrore përveç disa shtesave të tjera që i mban pajisjet iOS në kontakt me aplikacionin në Postë siç bën Handoff. Mbase provojeni


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   elektrolinux dijo

  Lidhur me klientët e postës dhe aplikacione të ngjashme, ato që nuk i kam parë në Mac, a janë listat postare të përdoruesve në spanjisht ... a ekzistojnë ato? ... Nuk do të ishte një ide e keqe të zbatohej një, ka shumë përdorues të Mac që do të pëlqen të marrë pjesë në një, ku dyshimet zgjidhen dhe ka bashkëpunim midis të gjithë përdoruesve të OSX dhe iOS.

 2.   eduardo dijo

  Ashtu si vetëm nisja, unë tashmë e kam atë për gati 6 muaj