Stacionet e Luftimit: Paqësor, një lojë lufte, veprimi dhe strategjie

Gëzoni një lojë lufte në të cilën ju do të rijetoni disa nga betejat e mëdha midis ushtrisë amerikane dhe forcave japoneze gjatë Luftës së Dytë Botërore. Në këtë rast ne mund të zgjedhim anët dhe sapo të njohim palën që duam të luftojmë, do të duhet të drejtojmë trupat nga Beteja e Midway në Okinawa ose duke shkatërruar Pearl Harbor dhe duke zgjeruar Perandorinë e Diellit në të gjithë oqeanin deri në Hawaii.

Battlestations: Pacific, është një lojë veteran lufte që ka qenë në dispozicion për një kohë të gjatë në dyqanin e aplikacioneve Mac dhe që na lejon të kontrollojmë dhe porosisim drejtpërdrejt më shumë se 100 njësi autentike dhe prototipet e luftës, si ajri, deti, nëndetësja, përfshirë luftëtarët, bombarduesit, avionët kamikaze, kryqëzorët, shkatërruesit, aeroplanmbajtësit, nëndetëset dhe të gjitha llojet e armëve nga lufta historike.

Merrni në mes të aksionit me pamjen e re të kabinës dhe luftoni me armikun gjatë ditës, natën dhe në kushte të ndryshme të motit. Përjetoni një nivel të ri të realizmit vizual në të cilin Oqeani Paqësor dhe zinxhirët e tij ishullorë duket të jenë të gjallë. Sfidoni miqtë tuaj në 5 mënyra multiplayer krejtësisht i ri dhe problematik dhe të marrë pjesë në beteja masive mbi internet.

Kerkesa minimalepër të luajtur Battlestations: Pacific në Mac janë si më poshtë:

  • CPU 1,4 GHz
  • GB RAM 2
  • Kartë grafike 256 MB (përveç Intel GMA, ATI X1xxx ose NVIDIA 7xxx)
  • Aktualisht nuk mbështetet në vëllime të formatuara si Mac OS Plus (me shkronja të ndjeshme).

Gjithashtu tani dhe për një kohë të kufizuar loja është me një zbritje të vogël në çmimin origjinal në dyqanin e aplikacioneve Mac, kështu që ne mund të bëjmë blerjen e tij për vetëm 10,99 euro. Gjëja interesante për këto lloj lojërash është se ato na lejojnë të shijojmë luftën në mënyra të ndryshme: nga toka, deti dhe ajri.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.