Super Eraser: Photo Erase, azhurnohet në versionin 1.3.1

Versioni i ri i Super Eraser: Photo Erase, është falas në Mac App Store dhe gjithashtu shton korrigjime në gabimet që paraqiti në versionin macOS Mojave. E vërteta është se ky është një nga ato aplikacione që mund të jetë interesant për një numër të madh të përdoruesve dhe është se na lejon të heqim "elementet ose gjërat" nga imazhet tona Me një mënyrë të lehtë dhe të shpejtë.

Ky është një aplikacion veteran për të cilin kemi folur më parë në internet dhe që me siguri shumica prej jush tashmë e dini, prandaj është e rëndësishme të keni azhurnuar në versionin më të fundit në dispozicion, në këtë rast 1.3.1 sapo është lëshuar, kështu që është koha për të azhurnuar.

Vendosni miun mbi objekt për ta fshirë dhe voila

Kjo është mënyra në të cilën ne do të eleminojmë gjithçka që nuk duam nga imazhi, ne e kalojmë treguesin mbi të dhe në një kohë të shkurtër procesi i eliminimit mund të shihet në imazhin anash. E rëndësishme është që është me të vërtetë e lehtë për t'u përdorur dhe çdokush mund të retushojë fotot me të. Pasi imazhi të retushohet, ne thjesht zgjedhim nëse do ta ruajmë, vazhdojmë ta retushojmë apo ta dërgojmë.

Super Eraser gjithashtu ka një version Pro në Mac App Store që mund të blihet direkt nga aplikacioni, do të na kushtojë 16,99 euro dhe shton përmirësime në shpejtësi, duke eleminuar zhurmën për fotot dhe një seri përmirësimesh të tjera që secili vendos. keni nevojë apo jo. Ne ju lëmë lidhjen si gjithmonë në mënyrë që ta shkarkoni direkt nga këtu dhe të përmirësoni fotot tuaja duke eleminuar atë që nuk dëshironi të shfaqet në to.

Super Eraser: Erase Photo (Lidhja e AppStore)
Super Eraser: Fshirja e fotografive4,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.