Suzhou në Kinë, së shpejti do të ketë një dyqan të ri Apple

Një shenjë e madhe e kuqe me logon e njohur të Apple u shfaq në fasadën e ndërtesa më e lartë Suzhou në Kinë. Përveç kësaj, ky dyqan i ri përballet me hyrjen në qendrën e madhe tregtare në të njëjtën zonë, e cila padyshim është gjithmonë e mbushur me njerëz që do të bëjnë pazaret e tyre.

Apple vazhdon të vërë bast dyqane të reja në Kinë që po rriten me një ritëm të jashtëzakonshëm, padyshim që kompania e di rëndësinë e këtij tregu dhe dëshiron që numri i dyqaneve të shpërndahet në të gjithë vendin. 

Ashtu si të gjitha projektet e reja të Apple, dyqani Suzhou është pozicionuar së pari si një vend tubimi për përdoruesit dhe komunitetin e Apple, duke ofruar hapësirë ​​për të mësuar dhe frymëzuar. Dyqani do të bashkohet me 41 dyqanet që ata kanë tashmë në Kinë sot. Këto janë disa nga imazhet nga pjesa e përparme e dyqanit që kanë arritur në rrjet falë kalimit të përdoruesve që ndjekin kompaninë përpara dyqanit:

Tani për tani nuk ka ende një datë të rënë dakord për hapjen e dyqanit të ri, nuk dihet nëse do të arrijë në kohë për ditë pas mbajtjes së fjalës të mërkurën e ardhshme, 12 shtator. Në çdo rast, zgjerimi i Apple për sa i përket dyqaneve rritet në shumë vende dhe ne shpresojmë që ata të vendosin edhe një herë vështrimet e tyre në vendin tonë pasi që prej kohësh nuk kemi njoftuar një hapje apo projekt për shumë qytete të rëndësishme ndiqet sot sot pa Apple Store zyrtar. Ok, shitësit mund të konsiderohen dyqane të Apple, por të gjithë e dimë që nuk ka ngjyrë dhe kjo është arsyeja pse duam të kemi edhe ca këtu.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.