SwarmQuery ju ndihmon të kërkoni torrente

grumbullim

Nëse shkarkimet përmes skedarëve torrent janë një nga të preferuarat tuaja, atëherë ju keni një aleat në SwarmQuery.

Ky program ju lejon të bëni kërkime me të vërtetë të shpejtë përrua nga Mac OS X, pa pasur nevojë të hyni në një portal torrent. Gjithashtu na lejon të menaxhojmë skedarët dhe të ndajmë kërkimet sipas kategorive, diçka që vlerësohet gjithmonë.

po, programi është relativisht i ri dhe mund të ketë disa anomali të vogla ose disa tipare, por gjëja e rëndësishme ka.

Shkarkoni | SwarmQuery

Burimi | Genbeta


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   William dijo

    Unë nuk e di se çfarë ndodh, unë nuk mund të gjej një kërkim të vetëm, unë kam Maverick në Mac tim, kam vizituar faqen e zhvilluesit, e cila është një fletë e bardhë me fraza në gri, projekti synapse, dhe asgjë në të gjitha, atje isha si një mace që shikonte masakrën, nëse dikush mund të më udhëzojë nga një prog tjetër i ngjashëm, patjetër që XTorrent është akoma më i miri edhe pse paguhet, përshëndetje