Syberia dhe Syberia 2, në shitje për një kohë të kufizuar Mac App Store

dyqani i aplikacioneve në syberi

Lojërat Syberia y Syberia 2 është në shitje për një kohë të kufizuar në Mac App Store vetëm 1,99 € çdo lojë. Çmimet që zakonisht kanë këto lojëra janë 11,99 €14,99 € përkatësisht, kështu që për më pak se pesë euro këto dy lojëra të shkëlqyera mund të jenë tuajat. Të dy lojërat janë plotësisht në español.

Në të dy lojërat ju merrni nën lëkurën tuaj Kate walker, një avokate e re dhe ambicioze nga New York, ku në pjesën e parë ajo ka për detyrë atë që në fillim duket si një detyrë mjaft e thjeshtë: një ndalesë e shpejtë për të menaxhuar shitjen e një të vjetri fabrika e automatikëve fshihet në Luginat Alpine dhe më pas kthehet në shtëpi në Shtetet e Bashkuara, por gjërat nuk janë siç duken.

Në pjesën e dytë, ju filloni një udhëtim të ri për të gjetur i fundit nga mamutët legjendar të Syberisë në zemër të një universi të harruar prej kohësh, ku do të ndodhin mistere të mëdha.

Features:

 • Karaktere magjepsëse dhe enigmatike.
 • Këndet, lëvizjet dhe kornizat e kamerës në stilin kinematografik.
 • Një atmosferë unike dhe e pakrahasueshme.
 • Një histori origjinale dhe magjepsëse.
 • Karaktere të rinj të pasur dhe intrigues me mjedise të reja 3D realiste dhe të hollësishme.
 • Puzzles origjinale të integruara plotësisht që do të testojnë aftësitë e lojtarëve përmes lojës.

Ju mund të blini setin e Syberia direkt nga Mac App Store, duke klikuar në lidhjen vijuese.

Syberia (Lidhja e AppStore)
Syberia12,99 €

Ju mund të blini setin e Syberia 2 direkt nga Mac App Store, duke klikuar në lidhjen vijuese.

Syberia 2 (Lidhja e AppStore)
Syberia 212,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.