Vegla FileMaker Pro 13 është tani në dispozicion

krijues i dosjeve

Vetëm disa ditë më parë ne njoftuam shfaqjen e çmimeve për Prodhuesi i skedarëve Pro 13 në Mbretërinë e Bashkuar App Store online, pasi tashmë kemi Filemaker Pro 2013 të disponueshëm për shkarkim, azhurnim ose provë për OS X. Me këtë mjet ne mund të kryejmë menaxhimi ose krijimi i ndonjë baze të të dhënave në Mac-in tonë, por ai gjithashtu ka versionin e tij plotësisht falas iOS (FileMaker Go) për sa kohë që kemi blerë versionin desktop.

Filemaker Pro 13 është plotësisht në përputhje me sistemin tonë operativ OS X Mavericks, kështu që ne nuk do të kemi probleme të çfarëdo lloji dhe siç thotë reklamimi i tij, përveç shtoni më shumë se 50 veçori të reja në këtë version:

Platforma e re FileMaker 13 ju jep një sërë mjetesh dhe teknologjie që ju nevojiten për të krijuar zgjidhje biznesi dhe për të shkuar atje ku ju çon biznesi juaj.

krijues i dosjeve-pro-13

Ky aplikacion na ofron një version prove 30-ditore për ata përdorues që duan të shohin mundësitë e tyre para se të blejnë më në fund mjetin. Por nëse doni të merrni një kopje të Filemaker 13, ne ju lëmë këtu çmimet që do të jenë variablave sipas interesave tona, domethënë, gjithçka varet nga fakti nëse kemi një version të mëparshëm, versionet e ndryshme Pro - Advanced ose nëse duam të marrim disa licenca.

Nëse tashmë kemi të instaluar ndonjë nga versionet e mëparshme të mjetit, azhurnimi do të dalë në treg nga 250,80 € për versionin Pro ose nga 383,40 € për avancuar, megjithëse vijmë nga Filemaker Pro 10, për shembull. Nga ana tjetër, nëse nuk e kemi këtë aplikacion dhe duam ta blejmë, do të na kushtojë  418,80 € një licencë dhe 658,80 € FileMaker Pro 13 Version i avancuar.

Më shumë informacion - FileMaker PRO 13 shfaqet në Apple Store në internet

Lidhja - FileMaker Pro 13


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.