Tani opsioni Voice Memo në iPod Touch dhe iPhone OS 3.0 Beta

Voice Memo për iPod Touch dhe iPhone

Për shumë njerëz që janë premiera të IPhone OS 3.0 Beta në versionin e tij për të iPod Touch 2G, kanë zbuluar se ata tani kanë mundësinë e Memo zanore, ndihma e kësaj aplikim konsiston në marrjen e notave zanore me ndihmën e mikrofona që përfshijnë Kufje Apple me telekomandë dhe mikrofon.

Duhet të theksohet se ata nuk munden Luaj shënimet me anë të riprodhim të përfshira në program, por ne tashmë zbuluam mashtrimin për të arritur Luaj ato shënime të brendshme pa pasur nevojë t’i lëvizni ato. Kur shikon në playlists del iPhone OS 3.0 Beta, menjëherë shohim që fillon një listë e re e cila ngarkon shënimet zanore, shënimet zanore në fjalë ato nuk janë të riprodhueshme nga programi (Ne jemi akoma në fazën beta), por nga lojtari është e mundur duke përdorur playlist, këto shënime gjithashtu mund të dërgohen me postë dhe për këtë arsye ne mund t'i riprodhojmë ato me postë, pa harruar atë nga playlists është shumë më e thjeshtë.

Ju kujtoj se aplikimet që kanë të njëjtin funksion të Memo zanore, të cilat i gjejmë në App Store kanë të njëjtat pengesa në IPhone OS 3.0 Beta, nga aplikim Nuk është e mundur të riprodhoni shënimet, megjithatë në versionin përfundimtar ky problem tashmë është kapërcyer.

Përmes | Ipodizuar


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Lilyán de la Vega dijo

  Përshëndetje,

  Jam përpjekur të dërgoj një memo zanore me email, e gjatë vetëm 1 minutë, por është aq e rëndë, sa nuk mund ta dërgoj me email. A mund të më thoni nëse ka ndonjë mënyrë për ta kompresuar atë ose për të ulur peshën në një farë mënyre që të mund ta dërgoni?

  Ju faleminderit!