Tani vijnë kufjet Tru Tune Fine Color për iPod Nano

Kufje me ngjyra të imta Tru Tune për iPod Nano

Me garancinë e Produktet e rrezeve, të reja sapo janë lëshuar auriculares para Ipod nano, Tru Tune Ngjyra e Bukur. Kjo linjë e re e aksesorë të cilët nuk kërkojnë asgjë tjetër përveçse të shtojnë ngjyrë në hobet tona, ato vijnë në 9 ngjyra për të zgjedhur atë që ju pëlqen më shumë.

Tru Tune Ngjyra e Bukur ato janë speciale për iPod Nano 4G dhe ato janë bërë nga një material që është i shkëlqyeshëm për t'u përdorur: alumini i lehtë. Ata gjithashtu vijnë me një prizë të vogël stereo të veshur me ar. Çdo kufjeve gjithashtu vjen me kapak dhe erdhi në tre madhësi, të mëdha, të mesme dhe të vogla, me të Produktet e rrezeve sigurohet që ato të përshtaten në mënyrë të përsosur në veshin e çdo përdoruesi.

Kjo gamë e ngjyrave ka shumëllojshmëri dhe qëllimi kryesor i këtyre nëntë ngjyrave strategjike është që ato të kombinohen pa problem me të njëjtën sasi të iPods Nano 4G, ju mund të zgjidhni midis rozë, të verdhë, argjend, blu, të zezë, vjollcë, jeshile, portokalli, të kuqe. Çështja e ngjyrave mund të mos duket e rëndësishme për shumë, por është perfekte për njerëzit që duan të kombinojnë të tyre auriculares me syze, orë, çantë dhe gjithashtu me ngjyrën e tuaj Ipod nano.

Këto shumëngjyrësh auriculares Ngjyra e imët e TruTune Mund t'i gjeni për të blerë në faqen zyrtare të rreze dhe vlera e tij është 20 dollarë një palë. Interensate, jo?

Përmes | Lajmet MyTechnology


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.