Beats Studio Buds data e dorëzimit tani: 22 korrik

Beats Studio Buds

Apple sapo ka shtuar datat e dorëzimit për kufjet Beats Studio Buds në disa vende evropiane dhe midis këtyre vendeve është e jona. Në këtë rast, kompania Cupertino shton data e dorëzimit për 22 korrikun e ardhshëm, domethënë, për këtë të enjte që vjen.

Epo, nga prezantimi i tyre na mungojnë shumë që Apple menjëherë i vendosi kufjet në shitje edhe në fillim të këtij muaji korrik kemi shkruar një artikull në të cilin kemi folur për të, ata po vononin shumë shitja e këtyre Rrahjeve dhe tani ato janë në dispozicion.

Me siguri nëse kërkesa është shumë e lartë, kohët e dorëzimit do të fillojnë të zgjaten pak përtej korrikut, madje edhe duke arritur në muajin gusht nëse është e nevojshme. Kufjet që Ato u prezantuan në faqen e internetit të Apple pa ndonjë ngjarje qershorin e kaluar, konkretisht në datën 15, ato janë tashmë në dispozicion për blerje një muaj dhe pesë ditë më vonë.

Analisti Jon prozator parashikoi që prezantimi i këtyre Beats Studio Buds do të ishte efektiv në 21 Korrik dhe ai ishte gabim në kohën e lansimit, por ai ishte indirekt korrekt me datën e shitjes, pasi që sot është 20 korrik dhe Apple fillon me dërgesat e këtyre kufjeve sot për t'u dorëzuar brenda dy ditësh.

150 eurot e çmimit që kanë këto kufje në uebfaqen e Apple ata janë të sigurt për të rritur shitjet në një mënyrë të rëndësishme, Nuk ka një parashikim të saktë për këto shifra, por pritet të jetë një numër i mirë. Ne do të shohim me kalimin e kohës sa mirë janë zhurmuar këta Beats Studio Buds.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.