Të gjithë MacBook Air dhe MacBook Pro M1 në shitje për të Premten e Zezë

MacBook Pro i ri Notch

Nëse e keni pritur të Premten e Zezë blej një Mac të ri, sot është dita e duhur, pasi në Amazon e kemi në dispozicion të gjithë gamën e MacBook që Apple aktualisht na ofron me zbritje interesante në çmimin e tij të zakonshëm.

SHËNIM: Të gjitha produktet që ju tregojmë në këtë artikull, janë të disponueshme në momentin e publikimit të këtij artikulli dhe i nënshtrohen njësive të kufizuara.

MacBook Air M1 8 GB RAM 256 SSD për 958,99 euro

MacBook Air me procesorin M1 i shoqëruar nga 8 GB RAM dhe 256 GB SSD arrin tëndin çmim i ulët i të gjitha kohërave në Amazon: 958,99 euro. Çmimi i zakonshëm i kësaj pajisjeje në Apple Store është 1.129 euro.

Blini MacBook Ari M1 8 GB RAM dhe 256 SSD për 958,99 euro.

MacBook Air M1 8 GB RAM 512 SSD për 1.199 euro

Nëse 256 GB e modelit të mëparshëm bie, sepse nuk përdorni iCloud ose ndonjë platformë tjetër ruajtëse, modeli me 512 GB SSD dhe 8 GB RAM Është gjithashtu i disponueshëm në shitje në Amazon me një zbritje prej 200 eurosh në çmimin e tij të zakonshëm: 1.199 euro.

Bli MacBook Air M1 8 GB RAM dhe 512 SSD për 1.199 euro

MacBook Pro M1 13 inç për 1.254 euro

El MacBook Pro me çip M1 që Apple lansoi vitin e kaluar së bashku me MacBook Air, në versionin e 8 GB RAM dhe 256 GB SSD Ai ul çmimin e tij të zakonshëm me 13% dhe mund ta gjejmë në Amazon për 1.254 euro. Çmimi i tij i zakonshëm është 1.449 euro.

Bli MacBook Pro M1 8 GB RAM dhe 256 SSD për 1.254 euro

Nëse versioni 256 GD ju bie, atëherë 512 GB është në dispozicion me 10% zbritje për 1.511 euro.

Blini MacBook Pro M1 8 GB RAM dhe 512 GB SSD për 1.511 euro

MacBook Pro 14 inç me M1 Pro 2.024 euro

E prezantuar së fundmi MacBook Pro në versionin e tij 14 inç dhe procesorin M1 Pro, me 16 GB RAM dhe 512 GB SSD, Ajo ul çmimin e saj në të Premten e Zezë me 10% dhe ne mund ta blejmë atë për 2.024 euro në Amazon. Çmimi i tij i zakonshëm është 2.249 euro.

Blini MacBook Pro M1 Pro për 2.024 euro.

MacBook Pro 16 inç me M1 Pro për 2.617 euro

Modeli 16 inç, me të njëjtin konfigurim si modeli i mëparshëm, pra me procesor M1 Pro, 16 GB RAM dhe 512 SSD ul çmimin e saj nga 2.749 euro në 2.617 euro sot.

Blini MacBook Pro 16 inç për 2.617 euro.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)