Thashethemet: AirPort express me 802.11n do të ishte afër.

aeroporti ekspres.jpg

En AppleInsider raportoni se ata kanë parë sa më poshtë në AppleStore zviceran: "Lidhuni në Internet, shtypni dhe ndani muzikë nga iTunes në çdo dhomë të shtëpisë tuaj. Të gjitha pa tel. TEkoha me standardin 802.11n”Në frëngjisht rigoroze. Me sa duket ishte një gabim i punonjësve.

Siç e dini, miqtë e mi, kjo është e mjaftueshme për të ngritur një valë thashethemesh nëpër internet. Dhe kjo është diçka, le të themi, relativisht e vogël.

Nëse një thashethem i tillë është i vërtetë, të gjitha produktet e Apple do të përdorin sistemin 802.11n, përveç Mac Mini. Unë do të guxoja të rrezikoja se kjo do të ndodhë shumë shpejt, që nga azhurnimi i iMac dhe Mac Mini janë afër cepit. Logshtë logjike të supozohet se do të përdoret për të azhurnuar një tipar të tillë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   RICARDO VOGEL dijo

    Unë kam makinën time me sistemin yosemite këtë aeroport nëse punon me sistemin