Thashethemet: MacBook i bardhë mund të ketë ridizajnimin e tij

macbook_bardhë

Me lëshimin e laptopëve unibody, gjithçka dukej se tregon zhdukjen e modelit të bardhë të polikarbonatit, por në fund gjithçka tregon se Apple ka plane të ndryshme për laptopin e saj më të lirë nga të gjithë.

Planet e Apple, gjithnjë sipas këtij thashethemi, bazohen në rinovimin estetik të MacBook të bardhë, duke mbajtur strukturën e polikarbonatit dhe duke përmirësuar përbërësit e saj të brendshëm, për ta shitur atë në mënyrë të sigurt nën 1000 dollarë.

Një opsion i lirë për të pasur një Mac, por ia vlen të shtriheni pak dhe të merrni një Unibody, që pa dyshim.

Burimi | AppleWeblog


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.