Call Of Duty: Modern Warfare me një çmim të zbritur për një kohë të kufizuar

Isshtë e qartë se kjo nuk është një lojë e re që sapo është lëshuar, por Call Of Duty: Modern Warfare është një nga ato lojëra që nuk mund të mungojë në koleksionin e entuziastëve të lojërave të personave të parë me revole. Ky version i lojës për Mac shfaqet me një interesant zbritje në çmimin tuaj për një kohë të kufizuar në faqen zyrtare të stacksocial.

Kjo lojë mori çmime dhe vlerësime të shumta gjatë kremtimi i E3 në 2007, dhe midis këtyre njohjeve ne mund të nxjerrim në pah gjuajtësin më të mirë sipas (Gamespot), nº 1 nga 50 më të mirët e E3 (Revista Game Informer), Shooter-i më i mirë i Personit të Parë dhe Teknologjia Grafike më e Mirë (IGN) ndër të tjera.

thirrje detyre

Saga e Call Of Duty është gjithmonë sinonim i veprimit dhe lojërave spektakolare si në mënyrën e vet të lojtarit ashtu edhe në multiplayer të rrjetit, siç mund ta lexojmë në përshkrimin e vetë lojës:

Si një marinar amerikan dhe ushtar SAS britanik përmes një përrallë të përdredhur, lojtarët përdorin teknologji të sofistikuar, fuqi zjarri superiore dhe sulme të koordinuara tokësore dhe ajrore në fushën e betejës, ku shpejtësia, saktësia dhe komunikimi janë thelbësore për fitoren.

L kërkesa minimale për të qenë në gjendje të luani këtë Call Of Duty MW në Mac-in tonë janë:

 • Sistemi operativ OS X 10.7.5 ose më i lartë
 • Procesori minimal Intel Core 2 Duo (Dual-Core)
 • Minimumi 1 GB RAM
 • Minimumi 8 GB + 1 GB hapësirë ​​në diskun tonë të ngurtë
 • Karta grafike Nvidia Geforce 7300 dhe më e lartë ose ATI Radeon X1600 ose më e lartë

Si në shumicën e ofertave të ofruara nga faqja e internetit stacksocial, kjo ka një kohë të kufizuar dhe kanë mbetur vetëm tre ditë për ta blerë atë vetëm 4,99 dollarë.

Më shumë informacion - Batman Arkham City me një zbritje të konsiderueshme për një kohë të kufizuar

Lidhja - Call Of Duty: Modern Warfare


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.