Travel Sound, një altoparlant për iPod Nano tuaj

Altoparlantë zanorë udhëtimi për iPod Nano

Sot ne do t'ju tregojmë detajet e TravelSound i85, është një kompakt Altoparlant portabël me akordues FM për Ipod nano, ne nuk mund ta lëmë pa u vënë re bashkëkohorja e dizajnit të saj, pamja e tij rinore i përshtatet në mënyrë të përkryer iPod dhe projekton një stil aktual pa lënë pas dore funksionet e tij.

Nëse ajo që dëshironi është të dëgjoni këngët tuaja të preferuara në vëllim të lartë, thjesht lidhni iPod al folës y akordoni në stacionin e zgjedhur nga ju duke shtypur butonat e kontrollit në iPod.

Një detaj i mrekullueshëm është kontrasti midis madhësisë së tij të vogël dhe fuqisë së tingullit që lëshon. Ajo vjen e pajisur me katër kone kompakte që prodhojnë tingull të lartë besnikërie dhe sikur të mos mjaftonte kjo, na jep deri në 15 orë punë. Përfshin gjithashtu një Lidhje USB me të cilën mund ta sinkronizoni iPod me iTunes dhe në të njëjtën kohë jepni ngarkesë në bateri.

Këtu përmendim karakteristikat kryesore të tij:
Altoparlant portabël super kompakt për të iPod nano (Gjenerata e XNUMX-të) me akordues radioje të integruar FM, të pajisur me katër mikro-kone që prodhojnë cilësi superiore audio, bateri Ndërtuar në polimer litiumi i rikarikueshëm (Li-Po) ofron deri në 15 orë autonomi për ngarkim, lidhje USB për të ngarkuar folës dhe iPod. Lejon transferimin muzikë, foto y videos, ju lejon të shihni foto y videos në pozicion vertikal ose horizontal, fuqia: 700 miliwat RMS për kanal (2 kanale).

Përmes | It.Europa.Kreative


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Jona dijo

    TravelSound i85 është gjithashtu i përshtatshëm për gjeneratën e re të 5-të Ipod Nano. Ju lutemi përgjigjeni sa më shpejt të jetë e mundur, ideja është të shoh nëse e blej një të tillë. Faleminderit.