U-ngarkuar, një ngarkues shtesë për Mac portative.

Ata të Appleisimo na rekomandojnë U-Charge, një adaptor i rrymës që shërben për të karikuar në mënyrë të pavarur bateritë e laptopëve tanë Mac. Kjo mund të jetë e dobishme kur kemi më shumë se një bateri dhe duam të shkojmë në një udhëtim me të dy të karikuar mirë ose për ata që e kanë jashtë laptopit për ndonjë arsye të errët.

Bateritë që mund të karikojë ky adaptor janë si më poshtë:

 • PowerBook G3 Bronze (Lombard)
 • PowerBook G3 Pismo
 • iBook G3 12
 • PowerBook G4 12
 • PowerBook G4 15
 • PowerBook G4 17
 • iBook G4 12
 • MacBook 13
 • MacBook Pro 15 "
 • MacBook Pro 17 "

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Valeria dijo

  Ku mund ta gjeni dhe sa kushton?

  një pyetje është ngarkuesi Mac Ibook G4 për një MacBook 13

  Ju faleminderit!