Ulje të mëdha të Apple në @KTuin

K-Tuin, një zinxhir i rëndësishëm teknologjik i specializuar në produkte mollë, feston njëzet vjetorin e tij duke filluar nga sot dhe për tre ditë me zbritje të shijshme në pajisjet dhe produktet e mollës.

Nëse po mendonit të blini të parën tuaj Mac ose iPad ose për të rinovuar modelet tuaja nga disa vjet më parë ose thjesht për të veshur tuajin e ri Air iPad me atë kopertinë që dëshironit aq shumë, mbase tani është koha e duhur sepse zinxhiri i dyqaneve K Tuin Ajo po feston 20 vjetorin e saj nga sot me zbritje që arrijnë deri në 20%.

Nuk është hera e parë K Tuin Na befason me ulje të shijshme. Gjatë e fundit Zi e premte Ai ishte ndoshta ai që ofroi ofertat më të mira, siç mund t'ju tregojmë në artikullin tonë special Applelised. Tani ofertat janë mjaft të ngjashme.

Mekanika e zgjedhur me këtë rast është mjaft e ngjashme me promovimet e bëra nga zinxhiri francez FNac, një kombinim i zbritjes direkte së bashku me «Paratë K-Tuin» që mund të përdorni për të ulur çmimin e produkteve të tjera që blini në dyqan.

Kështu, ju mund të fitoni një MacBook Air nga 926 € (krahasuar me 1.029 € të zakonshme), a Air iPad nga 455 € (krahasuar me 479 € të zakonshme), a 5S iPhone për 664 € (krahasuar me 699 € të zakonshme) ose a Apple TV për 101 €. Ata gjithashtu kanë një zbritje të gjitha iPods si dhe pajisje për pajisjet tuaja të mollës.

Më shumë dhurata.

Dhe nëse nuk do të ishte e mjaftueshme, K Tuin përfshin së bashku me blerjen e ndonjë mac, iPhone iPad një përzgjedhje e shkëlqyer e dhuratave falas të përbëra nga disa prej këtyre produkteve:

 • Abonimi i Deezer Premium+ 3 muaj për të shijuar muzikën tuaj të preferuar kudo.
 • IPhone Starter Kit: kutia, mbrojtësi i ekranit, majë shkruese dhe mbështjellës kordoni.
 • Abonim dy muaj në Përzgjedhja e Wuaki, për të shijuar filma dhe seriale.
 • Abonim 3-mujor në Palestër truri.
 • Sigurim gjithëpërfshirës 6-mujor. Sigurim gjithëpërfshirës K-Tuin

Surpriza shtesë në K-Tuin?

Dhe nëse e gjithë kjo ende shijon pak, siç kemi qenë në gjendje ta dimë K Tuin Mund të përfshijë disa pajisje shtesë si një dhuratë surprizë që do të zbulonit vetëm kur të hapni paketën e blerjes tuaj.

Akumuloni zbritjen tuaj arsimore në ofertat e K-Tuin.

Përveç gjithë sa më sipër, nëse jeni profesor ose student në një institucion universitar, në K Tuin Ju mund të shtoni zbritjen arsimore në ofertat e mëparshme, pra çmimin e një mushama do t'ju befasojë. Dhe mbi të gjitha, ju largoheni me edhe më shumë dhurata.

Zbritje kumulative arsimore në K-Tuin Si të përfitoni nga zbritjet e Apple nga K-Tuin.

Për të qenë në gjendje të shijoni këto ulje dhe dhurata, ju keni vetëm kohë deri të Dielën e ardhshme. Gjithashtu, mos harroni se disa zbritje vlejnë vetëm për njësitë e kufizuara (edhe pse ky kufi është mjaft i gjerë). Për këtë ju mund të shkoni në cilindo dyqan fizik që K-Tuin ka shpërndarë në A Coruña, Alicante, Andorra, Barcelona, ​​Bilbao, Logroño, Madrid, Mallorca, Pamplona, ​​Santander, Salamanca, Valencia dhe Zaragoza ose përmes faqja e saj uebfaqe 24-orëshe në K-Tuin.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.