Uma Thurman do të luajë në filmin Dyshim në Apple TV +

Apple TV +

Ne vazhdojmë të tregojmë lajme rreth sistemit të argëtimit të Apple. Duket se ne kemi marrë një vrapim dhe së shpejti do të ketë një premierë të re në platformë. Ai shoqërohet gjithashtu nga një yll i shndritshëm, një nga ata që të merr frymën, jo vetëm për shkak të talentit të tij, por edhe për shkak të pranisë së tij në ekran. Uma Thurman do të jetë protagonistja kryesore e serialit Suspicion.

Kjo seri e re që mund të përshkruhet si dramë dhe pezullim, do të jetë një nga yjet brenda Apple TV +. Jo vetëm sepse paraprihet nga një sukses i shquar, por edhe për shkak të asaj se kush do të luajë në të.

Uma Thurman si protagoniste në një serial hit: Dyshimi

Kjo seri e re e Apple TV + bazohet në një serial izraelit të vlerësuar me çmime nën titullin "Flamuri i rremë", dhe për të cilën Apple bleu të drejtat vitin e kaluar. Dyshimi nuk do të luajë vetëm Uma Thurman. Ajo do të shoqërohet nga Kunal Nayyar, Noah Emmerich dhe Georgina Campbell, ndër të tjera.

Kjo seri, të cilën ne mund ta klasifikojmë si dramë dhe pezullim, sillet rreth një biznesmeneje të shquar që vuan rrëmbimin e djalit të saj. Akti kriminal kapet në video dhe bëhet viral. Diçka shumë e zakonshme sot me rrjetet sociale dhe tepricën e disa prej përdoruesve të saj. Gjithçka në seri do të fillojë të jetë një shfaqje, veçanërisht kur katër shtetas britanikë bëhen të dyshuar kryesorë.

Një komplot shumë spektakolar dhe me disa protagonistë të klasit të parë. Duket se suksesi është i garantuar. Ashtë për të ardhur keq që nuk e dimë kur do të jetë data e lëshimit të këtij produksioni, por nuk do të jetë këtë vit pasi që tani kanë filluar xhirimet e skenave të para. Dyshimi gjithashtu ka fituesin e Golden Globe Chris Long, prapa kamerave dhe me kompaninë Keshet Productions që komandon prodhimin.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.