Ndiqni me unë jam nga Mac kryesorja WWDC 2021

WDDC Direct sdmac

Ne kemi gjithçka gati për një ngjarje të veçantë pasuese të këtij WWDC 2021 inauguruese! Mos harroni se konferenca e këtij viti për zhvilluesit do të shohë versionet e reja të macOS 12, iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 dhe tvOS 15.

Këtë vit kompania Cupertino mund t'ju befasojë me ndonjë risi shtesë në iPad që prej këtyre së fundmi shtoi procesorin M1 në modelin iPad ProSiç e dimë të gjithë, ky procesor është ai që përdoret nga Macs, kështu që mund të kemi ndryshime të mëdha në këtë tablet të kompanisë.

Ngjarja gjithashtu mund të ndiqet nga e vetmja faqja në internet e mollës ose nga kanali i tij në YouTube, por gjithmonë do të jetë më mirë ta bëjmë me ne nga drejtpërdrejt me partnerin tonë Luis Padilla. Kjo është arsyeja pse ne e lëmë lidhjen për në kanalin tonë zyrtar YouTube më poshtë në mënyrë që ju ta ndiqni atë dhe të ndani me ne një fjalim kryesor i shumëpritur nga përdoruesit dhe zhvilluesit:

Ngjarja do të fillojë në orën 19:XNUMX pasdite në gadishull por ne do të jemi 15 minuta para se të jetë në 18:45 pasdite me kanalin aktiv dhe duke shijuar një pamje interesante. Mos harroni se sapo të përfundojë ngjarja, ju do të gjeni të gjitha informacionet në lidhje me të në Soy de Mac dhe në iPhone News, por ne gjithashtu do të kryejmë Podcast gjithashtu në mënyrë rigoroze drejtpërdrejt nga 23:30 pasdite. Kështu që sot një ditë e mbushur me lajme dhe kompani të mira na pret. Do të të marrë malli?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.