Vendosni sfondet e ngjarjes së nesërme në Mac tuaj

Ngjarja e re e mollës Nesër, 15 shtator, 2o2o, Apple do të transmetojë ngjarjen e dytë të epokës COVID-19, prandaj do të jetë në internet dhe pritet që të paktën të ketë të njëjtën cilësi me Keynote të mëparshëm. Në këtë ngjarje, thuhet se do të paraqiten një Apple Watch, një iPad Air, Airtags ... etj. Bëhuni gati ta ndiqni drejtpërdrejt, Ju shihni krijimin e atmosferës me sfondet e bëra për Mac dhe pajisje të tjera.

Ngjarja e nesërme, Do të mbahet nga ambientet e Apple Park. Nuk do të ketë njerëz personalisht atje, për shkak të pandemisë. Ne vazhdojmë me kufizimet dhe ato pritet të zgjasin edhe disa muaj. Ne do të kemi një ngjarje të regjistruar, e cila nga njëra anë nuk është aspak e keqe, e mëparshmja ishte e strukturuar shumë mirë. Tim Cook dhe ekipi i tij do të njoftojnë lajmin. Midis tyre ne presim serinë 6 të orës inteligjente, një iPad 4 më të shtrenjtë se paraardhësi i tij, AirTag i diskutueshëm, ndoshta AirPods Studio dhe një tjetër i gjatë apo kështu që pritet.

Cila mënyrë më e mirë për t'u përgatitur për ngjarjen sesa krijimi i atmosferës në të gjitha pajisjet tona në bllok. Në Mac tonë, Ne mund të shkarkojmë sfondet e ngjarjes dhe kështu nuk do të harrojmë se kemi një takim të martën në orën 10:00, me orën lokale në Cupertino.

Sigurisht që të njëjtat fonde mund t’i shtojmë në iPhone ose iPad. Nga rruga, tingëllon më fort dhe më fort se iPhone 12 nuk do të paraqitet më 15 për shkak të vonesave në prodhim.

Shpresojmë të kënaqeni me imazhet që ju lëmë më poshtë, së bashku me lidhjet për to, në rast se dëshironi të shkarkoni skedarin origjinal. E vërteta është se Ato duken shumë mirë dhe janë mjaft të bukura dhe mbi të gjitha nuk shqetësojnë asgjë në ekran. 

Dita e ngjarjes së sfondeve 15

Imazh me ngjyrë blu me temë të lehtë

Imazh me ngjyrë blu me temë të errët

imazh i ngjarjes që simulon zjarrin në temën e dritës

Imazhi i ngjarjes që simulon zjarrin në temën e errët 

Në jeshile me temë të lehtë y me teme te erret


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.