Video në tetor e Apple Campus 2

kampus-2-mollë

Jemi më 30 shtator dhe muaji tjetër mund të jetë mjaft intensiv për ata prej nesh që presin me padurim MacBook Pro të ri dhe të rinovuar, por ndërsa nuk paraqitet ose ngjarja e prezantimit konfirmohet nga Apple ne mund të shohim me qetësi një video me pamje nga droni i Apple Campus 2Sapo të përfundojë Campus 2 i Apple, nuk do të jetë më e nevojshme të bëjmë prezantimet e pajisjeve jashtë kampusit, por për këtë duhet të arrijmë në fund të këtij viti dhe të kalojmë fillimin e një tjetri.

Tashmë është një traditë mujore që nga fillimi i punimeve të këtij Kampusi të ri 2, për të parë një fluturim mbi punimet që po kryhen në mbyllje dhe mbi të gjitha përparimin e të njëjtës. Kohë pas kohe vetë kompania lëshon një azhurnim me foto dhe disa shpjegime të punimeve në mënyrë që banorët e Cupertino të mos humbasin detajet dhe progresin e projektit, por ne besojmë sinqerisht se Këto video janë shumë më të mira dhe kjo është arsyeja pse sot ne i lëmë disa prej tyre. E para shfaqet zëri i Jony Ive në fillim të videos, por më mirë shikojeni atë:

Videoja e mëposhtme është nga Matthew Roberts dhe normalisht është përdoruesi që ne ndjekim për të parë përparimet e reja të ndërtesës pasi që tregon në detaje grupin e ndërtesave që rrethojnë unazën e madhe të Kampusit. Ky përparim është me të vërtetë i rëndësishëm në muajt e fundit dhe mund të themi se gjithçka ka vendin e vet dhe formën gati përfundimtare. Ka mbetur shumë pak për ta parë atë të përfunduar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.