Video e re e Apple Watch që ndikon në shëndetin e përdoruesit të saj

Njoftim i ri për Apple Watch

Unë gjithmonë kam mbrojtur që Apple Watch është një nga pajisjet më të mira që Apple ka për shitje tani. Shtë e vërtetë që iMac i ri është mahnitës dhe gjithashtu i bukur, jashtëzakonisht i hollë dhe potencialisht i pakonkurrueshëm. Por që mund të vishni një pajisje në kyçin tuaj që është e aftë të ju shpëtojë jetën, si dhe t'ju stërvisë ose t'ju japë kohë, përveç funksioneve të tjera, është e paçmuar. Reklama e re kompania në lidhje me orën na kujton se sa e plotë është.

Apple ka postuar një video të re në kanalin e tij në YouTube promovimin e Apple Watch Series 6. Reklama quhet "Hello Sunshine" dhe përqendrohet në paketën e veçorive shëndetësore të Apple Watch, duke përfshirë aplikacionin e Oksigjenit në Gjak, ndjekjen e stërvitjes etj. Reklama e re është e gjatë 90 sekonda dhe bazohet në këngën Cuore Matto (Planet Funk Remix) nga Little Tony.

"Me veçori të tilla si zbulimi i rënies, aplikacioni i oksigjenit në gjak dhe ndjekja e trajnimit, e ardhmja e shëndetit është në dore tuaj »thotë Apple. Në video, një përdorues i Apple Watch shihet duke përdorur një larmi karakteristikash të tilla si gjurmimi i stërvitjes, Apple Fitness + dhe shumë më tepër. Apple Watch ka shumë karakteristika dhe disa janë një thesar i vërtetë.

Apple përqendrohet gjatë gjithë videos në deklarimin se "e ardhmja e shëndetit është në kyçin tuaj". Y parulla nuk mund të jetë më e drejtë. Ne po përballemi me një pajisje shumë të shkathët dhe funksionale. Shumë prej funksioneve janë të afta të shpëtojnë jetën tuaj dhe të tjerët të parandalojnë aksidentet. Në përvojën time me këtë pajisje, unë mund të flas vetëm shumë për të. Nëse jeni të pavendosur për të blerë një, mos hezitoni, nuk do të pendoheni aspak. Kushtojini vëmendje reklamës, sepse gjithçka që thotë është e vërtetë. 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.