Video me të gjitha të rejat dhe përmbajtjen aktuale të Apple TV

Apple TV

Apple na ofron një video përmbledhëse dy minutëshe në të cilën mund të shihni përmbajtja aktuale dhe përmbajtja që do të vijë në shërbimin video streaming të kompanisë Apple TV +. Në këtë rast, mund të themi se kriza shëndetësore që po godet të gjithë botën ndikon në prodhimin e kapitujve, serialeve dhe filmave të rinj, kështu që lajmet mund të ndikohen prej saj.

Logjikisht Apple nuk është e vetmja e prekur, të gjitha prodhimet janë dëmtuar me këto muaj ndalje por Kjo nuk do të thotë që ne nuk kemi ose do të kemi përmbajtje të re.

Videoja e shfaqur në kanalin YouTube të Apple për Apple TV + dhe seritë, filmat dhe të tjerët titullohet: «Çfarë është tani. Ç'pritet më tej." Kjo është:

Shumë prej nesh tashmë janë duke pritur për sezonet e dyta të serialeve, Shikoni, Për të gjithë njerëzimin ose çmimin fitues Shfaqja e mëngjesit ndër të tjera. Nuk ka dyshim që Apple po i bën gjërat mirë dhe në këtë kuptim përmbajtja e serive është me cilësi të lartë, përveç kësaj, ajo që është e re po pëlqehet shumë nga përdoruesit e shërbimit.

Shumë përdorues vazhdojnë me promovimin e një viti falas për të blerë një pajisje nga firma, shumë po e aktivizojnë atë në këtë pikë dhe me siguri shumë prej tyre do të përfundojnë me shërbimin që do të dalë për një çmim prej 4,99 euro në muaj sapo të përfundojë promovimi falas. Duket se gjithë vlera e përmbajtjes, serialeve, filmave, dokumentarëve, shfaqjeve për fëmijë, komedive dhe përmbajtjeve të tjera të Apple Originals në Apple TV + ia vlen, nuk mendoni?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.