Video promovuese qesharake e sezonit të dytë të Mythic Quest

Mythic Quest Season Two Video Promovuese

Sezoni i parë i serialit Mythic Quest që po transmetohet në Apple TV + tani ka sezonin e tij të dytë gati të lirohet. Më 7 maj, kapitujt e rinj do të fillojnë dhe nga Apple ata duan të na tregojnë se tani kemi ardhur në kohë për të parë sezonin e parë të plotë për ta kujtuar ose filluar në këtë seri argëtuese. Videoja promovuese që zinxhiri ka publikuar nuk shkon dëm.

Më 7 maj, Mythic Quest fillon sezonin e dytë. Për këtë, Apple ka lansuar një video promovuese përmes kanali i tij zyrtar në YouTube. Në të mund të shohim dy nga aktoret që janë pjesë e kastit të serialit, Ashly Burch (Rachel) dhe Imani Hakim (Dana) duke bërë atë që bëjnë më mirë. Provoni lojëra. Por këtë herë ata nuk janë duke provuar lojëra video, por ajo që po bëjnë është të provojnë lodra të jetës reale. Videoja në vetvete është mjaft komike si vetë seriali, duke parë se si shpenzohen duke provuar shërbime të ndryshme në lodra të ndryshme.

Me syze sigurie, çifti provon secilën prej tyre lodra për më shumë sesa thjesht argëtim. Objekti i parë i testuar, një top vozitje, testohet për kërcim dhe "vetëmbrojtje". Lojëra të tjera të provuara përfshijnë yo-yo, mashtrime, pirgje kupash, tullumbace me grusht dhe futboll letre.

Sezoni i dytë i serialit më në fund ka mbërritur dhe megjithëse e bën vonë Për shkak të situatës së pandemisë globale për shkak të COVID-19, familjes që është pjesë e serisë iu desh të ndërpresë punën në disa raste për shkak të shpërthimeve të infeksioneve që iDisa madje erdhën për të thënë se nuk ishin të sigurt skena xhirimi. Por hej, më në fund e kemi me vete dhe siç thamë, episodet e reja do të fillojnë në 7 maj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.